bugün

https://galeri.uludagsozl...-y%C3%BCzl%C3%BCm-393401/
adamı tribe sokar.. ezgi gitarla çalınsa da güzel olurdu ama santur acayip gitmiş parçaya.

https://www.youtube.com/watch?v=CI-mSNugAfM

senin derinlerinde bir yerde buldum
sımsıkı sarılacak, karışacak köklerimi
görmek, beraber olmak seninle çok güzel belki ama,
düşlemek bambaşka..

tenin almış beyazlığını aydan,
saçlarının rengi geceden,
bundan geceye sevdam..

sen örterken benimle kalbini ,
al aklım gibi hissimi ,
al çünkü özlüyorum.
Bugün dinledimde o nasıl güzel ses be kardeşim.
Yıllaaar yıllar önceydi, lisedeydik. O zamanlar tabii mp3 denen bir zımbırtı var. Taktım kulaklığı. Playlistte sırada duman var. Ah. Çalmaya başladı şarkı bitene kadar ne yaptığımı hala daha bilmiyorum. Bu şarkı nedense o günleri hatırlattı. Bomba bir şarkı. Seslendiren kardeşimizi de buradan tebrik ediyorum. Helâl olsun.
Pişmemiş tavuk.
Gereken tüm vitaminlerin var olduğu kadındir.
Yakın zamanda yayımlayacagim kitabimin ismidir.
sivilcelerini zamanında çok patlatmış kadındır- ayın yüzeyi gibi göçük göçüktür yüzü.
başlığı acanin kim olduğunu tahmin etmek hiç zor olmuyor. ay nene daha güzel olurdu kitap için
Burdan halamgillere selam.
Vesile olan Uludağ sözlüğe teşekkürler.
Sen örterken benimle kalbini
Al aklım gibi hissimi
Al çünkü özlüyorum.

(bkz: Ufuk Beydemir)

(bkz: Santur)

(bkz: sofar)
her şarkının bir kadını olduğu gibi, her kadının da bir şarkısı vardır.

güzel bir kadının şarkısı.

https://youtu.be/CI-mSNugAfM
son ses kulaklıkla dinlenmesini tavsiye ettiğim şarkıdır.
sofar sayesinde müzik kütüphaneme eklenmiş muhteşem şarkılardan biridir ayrıca.
Cok guzel bir şarkı lakin bana hatirlattigi şeyler var o yuzden artik pek yanaşmıyorum.
Sofara düşmeseydi iyiydi. Demo kayıtlarının olduğu versionu daha güzel ama bulamıyorum artık o halini sanırım silinmiş.
Ufuk beydemir'in harika şekilde seslendirdiği parça. Bugün en az 50 kere dinledim, hâlâ doyamadım.
özellikle gece vakti, bira içerken dinlendiğinde insanı alıp götüren şarkı. bir diğer benzeri de su soley' den bu yaz' dır.
Pürüzlü bir teni vardır derin kraterleri yamuk yumuk sivilceleri vardır.
Saçları siyah olmalı.
güzel kadındır muhtemelen. ve şiirler şarkılar hak eder güzelliği. ve bir serbest çağrışım(nereden geldi bir fikrim yok.) :ben sana yandım gelin
Huzur gözlü kadınla mükemmel kombin olur.
Adı aytendir ehe ehe.
--spoiler--
tenin almış beyazlığını aydan,
saçlarının rengi geceden,
bundan geceye sevdam..
--spoiler--
böyle güzel şarkıları, kıymetini anlamayacak kişilere gönderen aptal hemcinslerim yüzünden güzel şarkı da dinleyemez olduk. aptal insanlara güzelim şarkıları gönderip kaldırdığınız g.tler sonra bize sıkıntı yapıyor beyler. dikkat edin lütfen.
Fazlasıyla ilgilendiğim birisi atmıştı bu şarkıyı bana.

Bir de tenimin beyazlığına övgüler sıralardı.
Şarkıdaki tarife uyduğumdan mı, dinlerken aklına ben geldiğimden mi, onun bana atmasından mı ve daha yüksek ihtimal şarkının güzelliğinden mi bilmiyorum ama her dinlediğimde ruhuma dokunuyor.

Bu şarkı kim düşünülerek yazıldıysa çok şanslı kadınmış. Aşık olunası.