bugün 745 başlık

ay burcu akrep

1. 0 0
    An itibariyle kendi ay burcum olduğunu öğrendiğim burcum. %98 tutmasına feci şaşırdım... Adamlar işini biliyor. Mesela Arzuları, istekleri, aşkı, nefreti çok şiddetlidir. Kinci ve öç alıcıdır. Kadınlar çok şiddetli sever, reddedilirse zarar vermekten çekinmez.. Arkadan vurabilir!. Erkekte daha da tehlikelidir!. Çapkındır ve seks gücü fazla olur. Son derece sessiz, duygularını iyi gizleyebilen kişilerdir. Büyük bir sabırla intikam alacakları günü bekleyebilirler. Başka konularda sabırsızdırlar. Fanatik uçları vardır. Enerjileri çoktur. iradeleri kuvvetli olur. Yalnızlık onlar için sorun değildir. Sözleri de oldukça yaralayıcıdır. Patavatsız olabilirler. Nedensiz suçlamalar, bıktıran sorunlar, anlamsız kıskançlıklarla hayatı herkese zehir ederler. Kolay kolay karşı tarafın yolundan çekilmezler şeklindeki bu tanım beni benden almış, kendime tekrar bakıp tekrar şaşırmama sebep olmuştur.
  2. 0 0
    "arkadaş ben neymişim?" değil "bunu buraya yazanı bi bulursam!!" diyerek sinirlenicek ay burcudur.. (bkz: ben)
  3. 0 0
    an itibariyle öğrendiğim ay burcumdur. normal burcum da akrepdir.
ay burcu akrep ile alakalı başlıklar