bugün

yeniliğe gelişmeye karşı olan geri kafalı kitledir. siz en iyisi heykel dikmeye devam edin.
Gelecekteki şu görüntüden rahatsız olan kitledir. Pekakalı ve fedöcü vadan hayınlarıdır bunlar.. Cehape, geri kafalı kamalist zihniyeti ne olacak işte..
görsel
çıkma demiyorum gene sen çık çık da yağın tenekesi 80 lira oldu amk.
30 milyar dolar nerde.
Bor çıkaracağız, yerli tank göklerde, dogalGaz bulduk, aya çıkacağız..

Sonra markete bir giriyorsun, aldıklarının yarısını kasada bırakmak zorunda kalıyorsun.

Yalnız kabul etmek gerek ki, çomar populasyonuyla çok güzel t.şşak geçiyorlar. .

Bıyık büküle büküle kaytan, insan s.kile s kile şeytan olur.

Oyna devam.
Önce bir araba, uçak işini bitireydik keşke. Yüzme öğrenmeden okyanusa atlamanın sonu ya boğulma ya kurtarılmadır.
haddini bilmesi gereken kitledir. bu kadarı fazla ama artık.

Eyyy uludağ sözlük sen ister iste, ister isteme ne kadar rahatsız olursan ol her türlü o aya çıkacağız.
cehapelı bır baskandan duysalardı suanda dunyanın heryerıne heykelını dıkıyorlardı sızın partınız yobaz gerı kafalı bızımkı modern çağdaş teknolojik diye eee partizanlık bole bısey.
Daha doğru düzgün otomobil bile yapamadan mı? Kesin çıktık evet yaa doğalgaz, bor falan..
Yavaş çıkın sonra inemezsiniz!
dakika başı sırf gündem değiştirmek hiç yapmayacağı şeyleri ortaya atanlardan rahatsız oluruz. yüzsüzce, utanmazca saldırıp durur bir de. sizin aileniz, çocuğunuz yok mu arkadaş? Nasıl yüzlerine bakabiliyorsunuz onca iftira ve şerefsizlik sonrası.
mantıklı kitledir. Çünkü Teknolojimiz bu kadar.
görsel
Ben palavralara inanıp alkışlarken ağzının koktuğunu fark etmeyen insanlardan daha çok rahatsız oluyorum.
Hangi kitledenim bilmiyorum maalesef.
Daha doğru düzgün traş bıçağı üretemiyoruz.
aralarında olmadığım kitledir. hükümet belki akp lileri ve suriyelileri toplar komple oraya yerleşirler gibi bir umudum var. o yüzden sonuna kadar destekliyorum..
at yalanı s... inananı
Millet aç önce insanların karnını doyur.
Millet aç önce insanların karnını doyur.
güncel Önemli Başlıklar