bugün

Kıskançlık belirtisi olabilir.. evet.
Bilinmeyen nedenlerdir.
Sanane kelimesinin türetilmesinin nedenidirler.
önce aramayı denemek lazım

(bkz: avukatlardan nefret etmek icin nedenler)

sonra da alın bunu (#27335173)
Eski sevgilimi elimden almasından ötürüdür. Ama şöyle bir düşününce, Sevgilinin kaşar olduğunu ortaya çıkarması sebebiyle aslında iyi de bişey yaptı.
Haksız adamı para karşılığında, halkı adama karşı haklı çıkarmak.
Umursanmaması gereken nedenlerdir. Her meslek grubunun seveni olduğu gibi sevmeyeni de vardır.
Bir çoğunun burnu havada olmasından olabilir...
Bir cezaevi çalışanı olarak gelen avukatların çok büyük bir kısmında kendini beğenmişlik ve ukalalık görüyorum.
Bazen diyorum ki acaba bu hukuk fakültelerinde ukalalık dersi mi veriliyor ?
edit:imla
benim neden sevmediğim gayet açık çünkü çoğu yalancı oluyor
bir de vicdanları rahat mı merak ediyorum katili, sapığı, yani kötü insanları nasıl savunabiliyorlar çok merak ediyorum gerçekten. her şey para olmuş lan.
görsel
Ülkeyi para için batırmaları daha ötesi olabilir mi?
Mesleklerine göre insan ayırımı yapmak doğru değil aslında ama bu zamanda böyle olmuyor.

Bizlerde iş hayatımızda bir çok avukat ile çalıştık. her biri farklı kişilikte ve işini iyi yapan saygılı insanlardı.
Bir de egosu tavan yapmış, sırf adının önünde mesleği mevkisi var diye bizi küçük görüp konuşmayan, arayınca cevap bile vermeyen basitler de vardı.
Bu meslekten para kazanılıyorsa önce karşıdaki insanı doğru anlamak lazım,sırf parası için kendini kaybetmek doğru değil.
Danışmanın ücrete tabi olması.
Türkiye gibi yasaların bile adam s.kme temelli olduğu ülkelerde sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız.

illa yolunuz düşer.
sevmeme değil de tasvip etmeme diyelim. bir gün kesinlikle bana işiniz düşecek kafasında ve tavrında olmaları.

medeni toplumlarda bütün meslek grupları birbiriyle ilintilidir. ayrıca avukata da ya da bir başka meslek grubuna muhtaç olunmaz. hizmet alınır.
güncel Önemli Başlıklar