bugün

Gerçeklik payı olabilecek ancak umrumda ve buradaki çok çok büyük bir kısmında umrunda olmadığını düşündüğüm durumdur.

(bkz: Severlerse ekime sevmezlerse _____ kadar)
Biz Türklerin yemeden içmeden kesilmeine neden olan durumdur.
(bkz: Çokta zikkimizde sanki)
Barbarlikla suçladıkları Türklerin tuvalette taharet musluğu kullandıklarını, cuma gecesinden pazar sabahına kadar içmediklerini gordukten sonra nefretleri tavan yapmıştır. En son Hollanda ziyaretimde turkiye ne zaman sizce AB'ye girer diye sorduğumda "never" cevabini aldıktan sonra ben de onlar hakkında iyi seyler düşünmemeye başladım.
avrupada ki türklerin bir kısmı hırsız, yalancı ve dolandırıcı oldukları için önyargıyla bakmaktadırlar. (bkz: kurunun yanında yaş da yanar)
edit: gerçekler ne yazık ki acı oluyor. eksilemeye devam o zaman.
t ve k'nin yeri joker neden mi?

bu hikayeyi daha önce de yazdım burada bir daha lazım geldi. eski arjantin devlet başkanlarından carlos menem'in, maradona'nın dedesinin ve güney amerikadaki bir çok insanın lakabı "el turco" dur. bunun sebebi 19. yüzyıl sonunda ve 20. yüzyıl başında güney amerika'ya suriye ve lübnan'dan çok sayıda göç olmasıdır. buralardan gidenler arap, ermeni, dürzi gibi etnik topluluklardan olmalarına rağmen osmanlı vatandaşları olmaları nedeniyle gittikleri yerlerde türkler olarak algılanmış ve adlandırılmıştır. 2 ya da 3 yıl önce norveç polisinin türkiyeden gelen yerleşimcilerin anadilleri, kendilerini millet olarak nasıl tanımladıkları ve geldikleri bölgeler üzerine bir kriminoloji profili değerlendirmesi yapmasından dolayı çok büyük hadise çıktı kürtler sokaklarda gösteriler yaptı. isveçli norveçli bile uyandı...

konya kulu'yu türkler bilmez isveçliler biliyor.
(bkz: kuyruk acısı)
türklerin avrupalılardan nefret etmesiyle eşdeğerdir.

kızlarına, karılarına lafımız yok tabi ki.*