bugün

kanımca pelin batu ile aynı seviyededir.
ne türk kızı... audrey tautou tüm dünya kızlarına bedeldir.

hatta ne dünya kızı... tüm dünya insanına bedeldir. cihana bedeldir. her şeye bedeldir.

seviyorum lan.
(bkz: sanki doğru söylüyo gibi evet evet doğru).gerçektende öyledir. amelie ile bir harikalar yaratmıştır.
Hande mi yener Fundaarar hayır Seray sever. Bu üçüne önce Nejat işler sonra da Ahmet çakar. Bu geyik Celal'i bayar bu geyiğe dayanamayan Ferhat göçer yıllar sonra bunlar tarih olur o tarihi de Gönül yazar Mehmet okur. Bu mesajı 10 kişiye gönderirsen dileklerin kabul olur. Buna da anca Kadir inanır.

(bkz: tamam lan vurmayın)
(bkz: tautou fransız olmasaydı ne olurdu sorunsalı) *
(bkz: seri eksi oy veren türk kızı)

çok yanlış bir önerme.ortalamanın biraz üstünde olan bir kız için,tüm türk kızları harcanmaz.arada iyileri de çıkıyor vesselam.
audrey tautou gibi sıradan bir duruşa sahip, hiçbir farkındalığı, çekiciliği ve seksiliği olmayan bir kadının türk kızlarına bedel olduğunu düşünen kişinin kuracağı saçma cümle.

tanımımı yaptıktan sonra rahatça gevezelik edebilirim. audrey tautou hanımefendi bence güzel bir kadın değil öncelikle. bakın, çirkin demedim. benim güzellik anlayışıma uygun değil. ben sevmiyorum böyle kadınları. kadın gibi değil sanki. çocuğa benziyor. sadece sevimli ve sempatik. asla çirkin diyemem ama güzel de demem bu tip bir kadına.

bana laetitia casta gibi bir taş fransız kadını söyleyin "eyvallah" diyeyim fakat audrey? laetitia varken audrey'nin esamesi bile okunmaz benim açımdan.

görsel
türkiye'de çok var bundan denilesi önermedir. neyse çay olmadı mı hala?
öyle bir iddaadır ki, her tarafından vizyonsuzluk akıyor.
Güzel kardeşim, zoey deschannel desen anlarım, monica belluci desen anlarım.
bu kız tipik 18 yaşında melankolik türk kızı ulan!

doğru örnek için bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/7962685/
(bkz: maldanadamla aynı fikirde olmak)

tanrım sana geliyorum.
Uzun yıllardır (2001) hayatımın kadını olarak nitelendirdiğim kişidir. 9 Ağustos'ta -ki doğum günüdür- Paris'te köşe başı bir cafede oturup, kutladığını düşlediğim, bir gün görme niyetiyle de tutuştuğum ruha ziyan bir kadındır. Türkiye'de iki kişiye benzer kadınlar aramışımdır, biri Audrey Tautou, ikincisi de Björk'tür. Bu iki kimse dün kadınlara bedeldir de diyebilirim.
O karşımıza geçip tatlı tatlı fransızca konuşsun tüm dünyaya bedeldir.