bugün

Ben mesaj atacağım ve o cevap vermeyecek. Hm ok.
Eski sevgiliye 13 yıl sonra yazmak. Lan başlık açsam böyle linç yer adam. Neyin kafası la?
Diş fırçam sende kalmış verir misin diye yazdım dönmedi bile. 13 yıl sonra yazmamla bir alakası yoktur herhalde. Acaba ondan sonra 2 defa evlenip boşandım diye tribe mi girdi. Fırçamı ver ulan en sevdiğim fırçamdı o benim.
Mesaj atmak gereksizdir gereksiz kırılmaya sebep olur.
kendisine karsi artik bir sey hissetmeyen, onu muhattap dahi gormeyen ve hayatina tekrardan dahil edip mahvetmesine izin vermek istemeyen eski sevgilidir. dogrusunu yapiyordur.
eskiye dönmeyi istemiyordur, mantıklı davranandır.
en iyisini yapıyordur.
giden gitmiştir. gittiği gün bitmiştir *
en güzelini yapan sevgilidir. adı üstünde eski hala niye mesaj atıyorsun eşşek!
1 yıl olmuş ayrilali hala numarasini degistirmemis eski sevgilidir.

Ulan 8 yılımız geçti birlikte, ne bu inat. Şu hayata bir kere geliyoruz. Gidip 6-7 ay tanidigin biriyle evlenip macera aramak seni mutlu mu edecek. Eşşek gibi seviyorum hala seni.
Yeni sevgili yapmış. Ayrıldıktan sonra hemen yazar ama. (bkz: tecrübe)
Yeni sevgili yapmış ya da yapma yolunda olan eski sevgilidir.
iradeli,kişilik sahibidir.
Eski sevgiliyle ne işin var ki senin? Önünde ki maçlara baksana kardeşim. Birde mesaj atar diye ümit etmiş püüüi.
eski sıfatına koyduğu insana mesaj atan sümsükteki yüzsüzlüğe anlam verememiş, doğru olanı yapmış insandır.
yalvartmaya sürükleyen sevgili modelidir.
yavşaktır. yazılanlar sapına kadar doğru olunca verebileceği bi cevabı olmadığındandır. acıların en büyüğüne hazır olsundur. canını yakmak için can atılıyordur.
eski sevgili sıfatını almışsa; yerine yenisi gelmiş demektir.
yeni sevgilisi varken; eskisine mesaj atmak ne kadar doğrudur tartışılır.

yenisi olmadan eski sevgili sıfatını aldıysa; kafada bitmiş demektir.
kafada bitmemişse; eski sevgili olmaz o.

(bkz: anlamadım)
geçmişi silmiş atmış sevgilidir, aradaki dostluğuda unutmuştur.
acı çektirmek istemesi muhtemel olduğu kadar kırgın olması da mümkündür. ilişkinin bitiş şekline göre değişiklik arz eder.
o kişilerden biri benim. ayrılalı 3 yıl oldu. kırıntıları bile kalmadı. mesaj şöyle başlar:

1. mesaj: merhaba. nasılsın?

ben: kusura bakma numaran rehberimde kayıtlı değil. tanıyamadım? (gerçekten tanıyamadım)

2. mesaj: ben pelin.

ben: .... (cevap yok)

3. mesaj: mesajıma pek sevinmedin galiba.

ben: ... (cevap yok)

4. mesaj: sadece iyi misin diye öğrenmek istedim. o kadar.

5. mesaj: yaşanmış onca şeyden sonra cevap dahi vermemen çok acı.

6. mesaj: neyse kendine ii bak.

ben: ... (yine cevap yok)

okunduğunda çok sinir bozucu olarak görünüyor lakin yapılması gereken en doğru davranıştır bana göre. çünkü cevap verdiğin an ucu kaçacak ve geçmişte yaşanan hataları tekrar birbirimizin yüzüne vurup tartışmaya başlayacaktık.
gerizekalıdır. hemen unutmuştur sizi; malum beyin küçük olunca kapasite dar oluyor.
mesaj hakkı yoktur. onun yerine arar ama 'ne konuşcam ben şimdi' paniğinden açamazsınız.
(bkz: ben değil bir arkadaş)
artık seninle görüşmek istemeyen adı üstünde eski sevgilidir. rahat bırak ve yoluna git.
eski olarak kalmaktan memnun olan sevgilidir. *
iplemeyen ex sevgili.