bugün

emir cümlesi. bağlayın atları gargameller. gece burdayız ateş yakın. western filmlerinde oynamak istemişimdir hep.
Atlar bağlanır çadırlar kurulur ateş yakilir başına toplanilir marsmelovlar kizartilir ve korkunclu hikayeler anlatılır.
kafasına göre yaşayan adamın yaşam felsefesidir. Yer farketmez . Canının istediğini yapar. Yaparım doğrudur.
Alkolden ötürü bilincim yerinde değilken arkadaşlarıma kurduğum cümle. Gülümsetmiştir.
Hastası olduğum replik.

Aile babası olduğumda uzun yol esnasında benzin için durduğum shell'de lastiğe hava basmak için geri geri gideceğim ve çocuklara bu cümleyle sesleneceğim.
Geçmişe duyduğum özlemin yarısını Şu cümleyi kurabilme isteği oluşturuyor. Zaman zaman alakasız yerlerde söylüyorum ama olmuyor.
yolun geri kalanını katırlarla tamamlayacak olan grubun, alfa bireyine ait söz öbeği.
Bir ateş yakalım. Yarın gün doģarken yola koyuluruz.
tahminimce.

malazgirt ovası.
ben de geyik avlamaya gideyim madem.
Devamı da ilk nöbeti ben tutarım olan cümle.
ilk nöbet bende. Greaw, hepimiz donmadan önce sen de hemen bir ateş yakmalısın.
bence hiç oturmayın zira orkların öncüleri kurtlarla yaklaşıyor

kılıç kuşanmadan önce kulaklıklarınızı takın ve gaza gelmek için şunu dinleyin!

http://www.youtube.com/watch?v=M_qb89uGi0Y
görsel
Hey hey hey adamın karısını aģzına alma aşağılık herif. Sorun mu istiyorsun ?
Beni hiçbir kuvvet bu kayadan kaldıramaz dostum tamam mı? Burada oturacaģım ve lanet tütünümü lanet pipoma koyup, lanet ateşimle yakacaģım. Beni rahat bırakın.
Yüce tanrım gozlerim bana oyun oynamıyorsa at üzerinde kırmızı jartiyer giymiş bir kovboy görüyorum. Lanet olsun bu tütün çok kaliteliymiş. Aşağılık herif bu kez iyi mal vermiş.
ilk nöbet bende; iyi uyuyun, şafak sökmeden yola çıkacağız. Greaw, sen de yiyecek bir şeyler bulmalısın, yoksa bu tanrının unuttuğu yerde açlıktan öleceğiz.
ateş yakın yoksa üşürüz. bu arada burası neresi amk?
Brokeback mountain tarzı eşcinsellik kokan bildiri.
lanet olsun fikri korkak bir kız çocuğu gibi konuşmayı kes. git de şu atları besle.
Benim bildigim bağlamadan önce atlara su verilir.
Bencillik etmeyin. Önce hayvanların suyunu verin.
(bkz: at şok at iptal)
Tanrim. Bu lanet olasica yerde ne isimiz var. Lanet kicini kaldir da baska yere gidelim. Ben burda rahat edemem. Romatizmalarin azar sonra.
lanet homolar. jerry'nin mekanına vardığımda sizinle işim bitecek. sadece düzüşmeyi bırakıp hedefe odaklanmanız gerektiğini hatırlattım.