bugün

Bu hastalığa ergenlik döneminde yakalanmış birisi olarak söylüyorum ilaçlarınızı düzenli kullanın kullanmadığınız sürece olmayan sesler duyacaksınız ki bu sesler sizi intihara bile sürükleyebilir paranoyanız tavan yapacak sürekli izleniyorum hissinize kapılacaksınız perdeleriniz hep kapalı olacak takıntılarınız yüzünden gözünüze uyku girmeyecek öfke patlamaları yaşayacaksınız her gün acile gitmek zorunda kalacaksınız yediğiniz depo iğneler yüzünden oturamayacaksınız sürekli vücudunuzda kasılmalar olacak ha şunları da ekleyeyim Bülent sevinç'i izlemeyin insanları yanlış şeylere yönlendiren saçma sapan konuşan adamın teki öyle bitkisel ürünlere falan da kanmayın hocaya da gitmeyin bu hastalığı kontrol altına alan düzelten tek şey tıptır
Sağlıklı yıllar dilerim.
Şahsıma konan tanıdır. 12 yıldan fazladır her şekliyle kişiliğimi değiştiren geliştiren bir hastalıktır. Şizofreniden beterdir. Rahatsızlığımı sorana ne olduğunu iyi Anlasınlar diye şizofreni diyorum. Düşman başına vermesin Allah. Çok zor.
özetle, tipik olmayan psikotik bir tablodur. paranoid bozukluk, şizofreni, şizofreniform bozukluk, kısa reaktif psikoz, şizoaffektif bozukluk gibi psikoz tanılarından herhangi birine dahil edilemeyen ve tanımlanmakta zorlanılan karmaşık psikotik vakalara verilen addır.
güncel Önemli Başlıklar