bugün

evet efendim..

ateist gibi aklini kullanabilen, belirli seyleri kendince sorgulamis, halka mal olmus insanlarin, oruc tutmamasi abuklugudur. en basitinden insanlarin cogu oruc tutuyor diye onlar da tutmali, hic olmadi, sokakta cips yiyerek yurumemelilerdir.

unutulmus olan, evet efendim eklendi. o olmayinca bir eksik hissettirdiydi yahu.

(bkz: entrysi eksilenince ironi yaptım diyen yazar/#8062118)
namaz bile kılmıyor ipneler!
ateistlerden hiç beklenmeyendir. şaşırtır...
(bkz: allah bilir allah a da inanmıyordur bunlar)
kamuoyunu şok eden iddiadır. biz bunun nasıl şimdiye kadar farkına varamadık?
ateistlerin allah'a inanmaması kadar salakça bir durumdur.
ne şimdi bu... tutulan orucun mutluluğundan ziyade tutulmayanın telaşı neden ki, anlamakta zorluk çekiyorum. Herkes kendi yolunda mutlu hoca, var sen bildiğini yaşa. Gerisini takma kafana! içerde gürültü yapar.
çok ayıp olan davranıştır. herkes tutuyor onlar tutmazsa olur mu. Tabi islami ülkeler dışında kala ateistlere lafımız yok. Orada oruç tutanda yok zaten. Allah'a inanmış inanmamış ne fark eder. inanmasan da tutacan orucunu sevgili kardeşim.
ateist olmalarından dolayı yapmış oldukları davranıştır.
ateistlerin oruç tutumasın dan daha az garip olan durumdur.
en basitinden; chp'lilerin bile oruc tutmadigi ifade edilerek yanlis yaptiklarini soyleyen insanlarin sinirlarini iyice zorlayarak, kendilerinden gecerek edecekleri lafi onceden gormus, biraz da kinaye katip eglenmek istemis insanin lafi.
yanlış tespittir efenim. ateistlerin hepsi dinine bağlı insanlardır ve bütün ibadetlerini yerine getirerek örnek bir mümin gibi yaşarlar..

(bkz: bu ne lan)
bunların namaz kılmayanları da mevcuttur. nasıl insan anlamadım ki? oruç tutmuyorsun tamam ama namaz?!
(bkz: artiz ne arar la bazarda)
(bkz: yazarımızın mantık zorlayan entry si)
ateist adam oruç tutsa adama demezler mi neye tutuyon amaç ne diye?
tutmaması normal olandır. inanmadığı içinde yiyip içecektir gün içinde. oruç niye tutulur. biz inananların rabbi için ibadet olarak kabul etmesinden dolayı. o inanmadıkları uğruna niye fedakarlık yapsın ki. saçmalık...
lan yoksa bunlar namaz da mı kılmıyor!
gerizekalıca bir önermedir, müslümanlara kedi kesmiyor diye sitem ettiginizde, ateistlere de namaz kilmiyor diye sitem edin, dalga gecin, hor görün, hacca gidin zekat verin, siktirin gidin lan.
(bkz: dinime küfür eden müslüman olsa)
(bkz: hay maşallah)
bir ateist için oldukça olağan bir durumdur.
(bkz: allah var diyen ateist)
çok iddialı bir genellemedir.

bu noktada dini bütün ateistleri ayırmak gerek.
(bkz: böyle insanlar kaldı mı ki ya)
tutarlı denebilir.
normal bir haldir, zira söz konusu kitle hiçbir dine intisap etmemiştir.
ateist tanrısı olmayan, tanrıya inanmayan olduğu için anormal olmayan durumdur.
(bkz: çok ilginç bir durum)