bugün

büyük bir sorundur. tüm dünyanın çözemediğidir. bir gün ben çözeceğim inşallah.
çok büyük bir sorundur,zira bütün kötü işler kendilerinden çıkmaktadır,rahat durmamaktadırlar.
+ üçyüzseksen kişiye sorduk bir popüler cevap arıyoruz sizce ateistler insan mı?
- değil.
+ doğru cevap.* (e daha niye uzatıyorsun?)
(bkz: genç şakirtler rahatsız)
"elbette değildirler" diye çözümlenecek basit bir sorunsal.
insanlık bu ise onlar insan değillerdir.
daha yukarıdadırlar.
insan olan bünyelerin kendisinden büyük bir güce sığınma ihtiyacı olduğuna göre ilginç sonuçlar çıkacak anket.
Butun dunyanin degil, damarlarindan kan yerine fasizm akanlarin cozemedigidir. (sorun demiyorum)
"insan ki muhatap oluyorsun" olarak cevaplandırılması gereken soru. ardından da "bunu soracak kadar zeka noksanlığın varsa sen nesin?" diye bir soruyu yöneltmek boynumun borcu oluyor haliyle.
türkiye gibi ülkelerde kim gerçekten ateist anlamak zor, çünkü türkiye gibi ülkelerde kripto sorunu var. örnekse ilhan selçuk ateist miydi yoksa kripto mu? buna cevap verecek bir babayigit yok şimdilik ama yakın zamanda ortaya çıkacagını ümid ediyorum.
ateizmin dogasında demokrat olmak olmalı bence, adam hem atesitim diyor hemde dine küfrediyorsa burada bir kripto sorunu var demektir. bir ateist ulu orta kimseye kifredemez, kendisine saygı duyulmasını istiyorsa kimseye küfredemez, etmemesi gerekir.
(bkz: benim allah tan ne eksiğim var)
güncel Önemli Başlıklar