bugün

Heybeti boyla bir tutan insan hezeyani.
(bkz: götü yere yakından korkacan)
Önemli olan boyu değil işlevi sözünün doğrulayıcısıdır.
Küçük yeğenimin, zihninde canlandırdığı yüce Atatürk ile uyuşmaması nedeniyle bir süre depresif takılmasına neden olan gerçek.
Ancak bu nitelik, niceliğinden bir şey eksiltmez. Önemli olan bu güzel millet uğruna verdiği mücadeledir, cidden ne gerek vardı şimdi bu başlığı açmaya
Bir de 169 değildir boyu 174'tür ayrıca o dönemin insanlarının ortalama boyunun biraz üstündedir ne de olsa evrimleşiyoruz ve insanoğlunun standartları da değişiyor değil mi?
Şaşırtıcı bir bilgidir.
O boyla devlet kuruluyor muydu ya?
Isterse 1 metre olsun. Conileri tepeledi daha ne olsun.
1.59 diye duyduğum bilgidir.
insanı şaşırtan durumdur.
O boyda tanrı mı olur amk?
Yalandır. Tanrımız Kamal'ın boyu 174'dür.
ingilizlerin Atatürk propagandası ulu ve heybetli göstermek atatürk sevgisiyle milleti öldürmek

Nerde o eski Milliyetçi hırçın atatürk

Şimdiki solcu arkadaşlar lgbt marksist sosyalist ile atatürk çizgisini bir tutuyor valla üzülüyorum.
Önemli olan boyu değil, işlevi.
Uzunun boyu uzun da ne oluyor? Üç katı da olsa, bir Atatürk etmedikten sonra.
Dünyanın büyün liderleri bakın bütün liderleri diyorum (Zimbabve lideri dahil) üstüste binse bir mustafa kemal atatürk etmez.
(bkz: yaşa mustafa kemal paşa yaşa)
heh heh heh....beethoven´da 1.57 falandı..üstelik duvar gibi de sağırdı herif....sen yazabiliyo musun 9.senfoniyi?..sen küllerinden doğan bir türkiye üretebiliyo musun?...

bunları yapamıyosan o zikindirik çeneni kapatcaksın.
yav şu tür başlıklara hiç yoktan 20 kere yazdım. 1.74 boyu. kaldı ki 1.50 olsa ne olur ? Mesele uzuna emanet etmekse götü, tayyibi de geçtim hido'ya bırakalım memleketi.
kök türk olduğu içindir.

kök türklerin genelde boyu kısadır. ama atarı büyüktür.

işte bu yüzden 5000 yıldır yok olmadık.
Önemli olan boyu değil işlevi ibneler.
Hitler amcamız da 172 cm'dir.
Napoleon bonaparté' de 165+ cm.
Boyu değil işlevi diyerek masaya vurmuş liderdir.
(bkz: sallanan dedeler)e sormak lazım, orada asılıyken kaç görünüyordu?
güncel Önemli Başlıklar