bugün

ülkemizde olan baskıcı,faşist düşünce anlayışı.
olmayan zorunluluktur. sadece saygı duyma zorunluluğu vardır. bu da olması gerekendir. seni eksiden artıya çıkaran oradan daha da yükselten birine saygı duyman gerekmektedir. ibnelige lüzum yok.
Olmayan zorunluluktur. Sevmeyin arkadaşım ama belli etmek zorunda değilsin. Sevmiyorsun diye nefret söylemleri savusturmana gerek yok. Sevme kardeşim ama saygı duy.
ülkemizde olan baskıcı,faşist düşünce anlayışı.bre alagavat,bunu yazmışsın ya,daha ne olacak?kalkıp senin gibi 7/24 atatürk'e küfür ayinleri mi düzenleyelim?sevmeyen zaten sevmiyorum,küfür eden de hasını ediyor.siz ediyorsunuz,sizin de annenize ve genç kız kardeşlerinize küfür ediliyor.böyle yuvarlanıp gidiyoruz işte,mesele ne?
mustafa kemal'i sevme zorunluluğu vardır tartışmasını başlatan olay bana göre fatih altaylı ile konuşan kızın tavrıdır.

(bkz: başıma bir şey gelmeyecekse atatürk ü sevmiyorum)

https://www.youtube.com/watch?v=jVuisDQeaY4
mustafa kemale ulu orta küfredersin bir şey olmaz,
hadi bunların arap peygamberine dene,
önüne hz eklemesen seni kesicek hıyarlar, gelmiş faşizm baskıcı rejim goygoyu yapıyor.
sevme zorunluluğu yoktur saygı zorunluluğu vardır.
şekersiz içilen çayın içinde bulunan çay kaşığı gibi olan kişilere zor gelen olaydır. Bir Türk atasözü derki; Ya sev ya da terk et.
sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın kardeşim.
Seçim yapıyoruz evet hayır deme hakkımız var ama hayır diyenler fetöcü ilan ediliyor gibi bir şey.
sevme zorunluluğu diye bir şey yok olamaz da.

ama ülkeyi çukurdan kurtaran adama karşı saygı duymak zorundasın.
Seveceksin köpek!
Demiyorum çünkü siz sevmeseniz daha iyi.
güncel Önemli Başlıklar