bugün

kendilerine hayırları olsaydı hiç olmazsa 70 sene süre zarfında bir kere iktidar olabilirler di .

ilaçları olsa kendi başlarına sürerler önce ama yok .

ne kadar güzel değil mi ?

bizim için şamda ki kaysı adeta .

edit : 70 sene be kardeşim yuh . senden benden daha çok konuşarak aptallıklarını gizlemeye çalışıyor enayiler .
Hadi bu komik

Ama akplilerin bunu demesi daha komik.
biz yarayacağımız haltı biliriz .

size sizden başkası yaramaz .

bize de bizden olay bu .
la m.kemalin taaa vatikana gidip

papaz okuluna para bağışlayıp

bir de papazın elini öpreken

fotosunu göstersin bu donsuz

dinciler, bu sözlükte ki hesabımı kapatacam.

18 yıldır satıp cukkaladığınız devlet varlıklarını

babanızın evinden mi getirdiniz ?

tanım : sayılamayacak kadar çok fatdası olmuştur.
Ülkeyi kurduk ya tarağım siz batırınca çıkartmak yine bize kalacak ya ona yanıyorum. Ayrıca menderes ve celalbayar atatürkçü değil ha yada demirel zuhahaha komiksiniz lan bak siyasal islam topu topu 15 yıldır iktidarda ülke 90 yıldır görmediği belaları gördü lan.
70 yıldır iktidara gelemediler diyen şebelek 15, 70'e eşit değildir. önceki hükümetlerin uygulaması, anlayışı bazen doğrudur bazen yanlıştır ama bu ülke varoluşunun büyük bölümünde atatürkçüler tarafından yönetildi. ne zaman ki atatürk düşmanları hilekar fetöyle omuz omuza verdiler ancak öyle iktidar oldular. unutmadık.
ülkeyi atatürkçüler kurdu yetmezmi.
ülke ne zaman geriye gitse iktidar da hep atatürkçü olmayanların olmasından daha önemli değildir..
doğru. sizin yorgandan hallenme fetvalarınız olmasaydı ülke nasıl aydınlanırdı bilemiyorum. cumhuriyetin kurduğu şeker fabrikalarını da yandaşlara peşkeş çekerek bizi muassır medeniyetler seviyesine bir adım daha yaklaştırdınız bravo.
heykel sanatını bilmeyenlerin attıgı iftiradır. adamların sanatsal yönleri über üstü. evet..
güncel Önemli Başlıklar