bugün

projeye yapım aşamasında müdahale ederek aşırıya kaçılmasına ve bu kadar masraf edilmesine engel olabilirdi en azından. "ulan proje yapılırken ölmüştü oç seni" dediğinizi duyar gibiyim, ama lütfen. sıradan bir insandan bahsetmiyoruz, yüce atamız, ulu atatürk ten bahsediyoruz.
anıtkabir in yapımı 1944 de başlamış 9 sene sonra bitmiştir.

bu atatürk'ün değil haleflerinin kararıdır. aynı ideolojik soydan gelenler bugün ak saray ı eleştiriyor. haklılar da. ben ise hepsini eleştiriyorum. fakat bir fark. mustafa kemal'in türkiye cumhuriyeti'nde yeri farklıdır.
Mezarından yaptığı harcamadır.
ülkesine bağışladığını mal varlığı ile yapılmış olması muhtemel harcamadır.
yemin ediyorum gerizekalı.
entry - nick uyumu .
fakir fukaranın parasının nerelere harcandığını görmek için, ağalık sistemine ve ağaların kurduğu partilere bakmak gerekir.

bugün o ağalar, milletin anına koyup paraları çarçur ederken 90 derece eğilerek alkışlayanlar, ölmüş insanın arkasından iftiralarını kusmaktan bir an bile geri kalmıyorlar. başka türlü anaları ingiltere ve babaları abd'nin hakkını ödeyemezler.
Böyle düşünen ahmaklar Atatürk ve silah arkadaşları gelecek neslin bağımsız huzur dolu yaşaması için çarpışmış bırakın da o kadar para harcansın. Sanayi de tarım da devrimler yaratmış böyle bir insanın kabri paha biçilemez. Siz şimdi ak sarayın parasını nasıl kimlerden çıkacağını düşünün.