bugün

atatürk'e rahatça küfredemediği için kıvranan yobaz talebi.
trollerin aksam mesaisi başladı.
Hani şeriat gelecekti? Bir anda demokrasi şarkıları söyler oldunuz. Sizin gibi döneklerin haddi değildir kanunları eleştirmek.

Edit: evet bu başlığı açan dönek bizi şaşırtmamış kendisine yakışanı yapıp entyrsini silip kaçmıştır.
bunu diyen ile "cumhurbaşkanına saygı duyacaksınız kardeşiimmmm" diyen kesimin aynı olmasının çok komik geldiği mevzudur. bir tarafta "seçilmiş" cumhurbaşkanının eleştirilmesine bile katlanamıyorlar ama diğer taraftan ülkeyi yoktan var eden adamın isminin korunmasına karşılar. bu kadar da süper zekalılar işte..
atatürk'ü koruma kanununu oluşturan hükümetin adnan menderes hükümet olduğunu bilmeyen cahil yavşağın isteği.
dikkat ette hazır kalkmışken sana girmesin.
milli mutabakat çerçevesinde yargının adli yıl açılışından önce infaz müzekkerelerini kurumlara yolladığı bir zarfta rastlanan bir istek.

yasa niye kalkıyor hemşerim ? sen devlete karşı suç işleme olsun bitsin. bugün o yasayı kaldır, öbür gün pkklılar, ışidliler, fethullahçılar tmk kaldırılsın diye ağlasın. mümkün mü yha ?
kalktığında küfür etmeyeceğinden emin olsam ben de desteklerdim.

ama ben sizi tanıyorum, ciğerinizi biliyorum.
Kalksa napcaniz amk, mezarina mi isiceniz dedirten baslik.

Sanki demedikleri laf kaldi adamlarin ataturke. Kanun kimin sikinde amq.
haklı olabilecek taleptir. sen dine küfredeceksin, peygambere hakaret edeceksin ondan sonra bu ülkede ifade özgürlüğü var diye zırlayacaksın sonra kendi tapındığın bir insanı kanunla koruyacaksın. iki yüzlülüğün, putperestliğin dansikası.
Kalksa ne olacak ciddi merak konusu. Zaten ilgili kesim yeterince hakaret ediyor. Diriltip asacak misiniz?
(bkz: zırva sensin kalkan da sana girsin)
94 yıl önce denize dökülen Yunan atalarının acısıyla konuşan şerefsiz beyanı.
yine her şeyi üst akıla bağladı manyak herif. sanki namaza gitmeyene, istediğini yapmayan kadına sopayı çeken, her şey dine uygun mu diye( aslen kendi işine gelir mi diyen) zorla kendine sorulmasını isteyen, bu nedenle her işin gelmesini zorlayan kendileri değilmiş gibi.

siz hiç bir zaman suçlu olmayın zaten.
Yobaz gavatı insan yerine koyan ve vurulmasını yasaklayan kanun maddesi kalksa nasıl olur!
http://tinypic.com/player...g8ye&s=5#.V8WZ9ph95hH
Siz bi sıvazlayın kalkar.
Dünyanın hic bir yerinde ülke kurucu üyesini kanunen korkmak yokken bizde sadece bi komutan için bu kadar anlamsız güvenlik olması anlamsız , sonuçta bu ülkenin ilk cumhurbaşkanı olmuşsan böylesi korumaya ihtiyacı olması gereksiz.

Saçma
güncel Önemli Başlıklar