bugün

ağzına vurup susturduğum,sonrada hadi yol al bakalım dediğim eski sevgilimdir.dudağı patlamış garibim bir şey diyemeden zırladı ve gitti.niye ayrıldınız diye soran arkadaş çevresine 'iyi kızdı ama hatası çoktu' diye anlattım.
Sonra da gider akpye oy verir amk.
hatası da vardır dese saygı duyarım.
Dogru demis kiz. Yok muymus hatasi? Ulke de dogru duzgun giden hic bir sey yok. Bunun sorumlusu sadece akp mi?
bu zihniyetteki biriyle zaten uzun sürmeyecek olan ilişkinin pat diye kesilmesine vesile olan sözlerdir.
anlat o zaman desen anlatamaz.
Çok diyorsa çomar ve avamdır.
sonradan arayıp 'ben öyle demek istememiştim ama seni çok yanlış tanımışım' diyip çevir kazı yanmasın yapan kızdır.
görsel
O kız herşeyin farkındadır. Ondan zarar gelmez. Hata derken din açısını kastetmiştir. O kızı kaçırma
aslında sonuna kadar haklısın derim. çünkü sana bu cumhuriyeti bıraktı ama senin neyine cumhuriyet ve cumhuriyetin getirdigi hür irade inkılaplar. ama merak etme derim yakında senin istedigin gibi bir ülke oluşucak. başkanlıkta gelsinn ohh.
doğru diyen bir kişidir ben de Ataturku seviyorum ama hatasız değil yanlışlarını görmezden neden gelelim ki ha bana ataturk düşmani diyeceksiniz ama değilim evimde bile baş köşede tablosu vardır.
adam ülkeyi kurtardı halen yaranamıyor valla pes.
atatürke dil uzatmanın pişmanlığını yaşayıp barışma girişimlerinde bulunan kızdır.gel gör ki yüzüne bakmadım bir daha.
şimdi hatırlıyorum da içimdeki tüm sevginin yerini bir anda nefret almıştı bunu söylediği zaman. şimdi hem güzel hem zeki atatürkçü bir kız arkadaşı edindim. evlenelim diye başının etini de yemiyor solcu olduğu için tavsiye ederim.
insan ayrılmak için niye böyle bir yol seçer ki?
Giderken adresini hatırlatması lazım olan sevgilidir. Eşyaları postalanırken kolinin içine nutuk kitabı da eklenir.
görsel
Sikerim ama çoğaltmam.
diyecek bir şey bırakmamışsın.

ellerin dert görmesin.

haa bir de...

sözlükte bayan olupta, seni takipe eklemeyenin aklına şaşayım !
helal olsun yürekli kızmış gerçekleri dile getirmekten çekinmemesi takdire şayan.
senin gibi biri hak etmez o kızı ancak benim görüşümdekiler için uygun bir eştir kendileri.
görsel
Yahu bir karikatür bu kadar çok işe yarar mı?
Acilen yol verilmesi gereken sevgilidir.
kaşardır çok net. böyle şeyler denmez ulu öndere.
taş gibi olsa dahi bırakılması gereken kızdır. tabii önce tadını çıkarmak mantıklı olsa gerek. bunu dedikten sonra son bir kez şapılabilitesi var durumun.
di-ye-mez! atatürk tanrı değildi elbette ama tanrısal bir varlıktı. böyle kızları dövünüz. ben demiyorum kur'an-ı kerim'de geçiyor önce güzelce uyarın sonra yataklarında yalnız bırakın bu da fayda etmezse sonunda dövün diye.