bugün

insanların ota boka duyar kastığı memlekette, bunun için de bir kulp bulacağına eminim.

https://www.facebook.com/...k/videos/676031045854913/
ataturk cok atak bir adamdı . dolayısıyla kadın su an ne durumda bilemedim. das gibi adamın kucagına oturmus sonucta.
olum mini kotun zaten üretim amacı mini olması. mini kotu daha ne kadar küçültebilirsin yırtıp giyiyorlar hey allam ya.
yağan yagmur gusülden sayılmıyorsa, gorev belediyemize dusuyor.
hakaret etmeye bile değmeyecek. oksijen israfı, sperm artığı.
görsel
atatürk heykeli üzerinden dalga geçen, rte güzellemesi yaparak iyi halt ettiğini zanneden kadındır.

yarın ahlak polisleri bu şort ne lan deyip kafasına jopu indirdiği gün anlayacak atatürk'ün değerini ama iş işten geçecek. iran'da da böyle kadınlar vardı şah'a küfredip humeyni'ye güzellemeler yapan sonra hepsi çok pişman oldular...

ne diyelim cehalet çok kötü bir şey...
akp zihniyetini ortaya sermiştir. işte erdoğanistlerin geneli böyle. *
Anadolu zombisi aptaldır.
Önce chp milletvekilinin elini tutan hırçın hayırcı anadolu kadını(!) ablamız. Şimdi de sözde tayipçi bu ablamız. Algı olduğu fazla belli.
Atatürk inkilaplarını yanlış anlamış kezofemo haykırışı.
Atatürk kendisinin heykellerinin yapılmasını istemediği gibi fikirlerini anlamayan kişilerin ise onu anlamadıklarını defalarca dile getirmiştir. Bu şov yapmaktan öteye gitmeyen bir harekettir.
büyük başgan melik gökçek' in ilgi ve alakasına bizzat mazhar olmuş bir akepeli bacımızdır.

büyük başgan tarafından " mangal yürekli kızkardeşime alkışlar " diyerek taltif edilmiştir.

görsel
görsel
görsel
Kendisine kimse ahlak dersi veremez ve kimse şort giydi diye suratına tekme atmayacak kendisi Hollanda da yaşamaktadır. Yani Türkiye de yaşamayan bir vatan sevdalısı daha. Reklamın iyisi kötüsü olmaz yazmış profiline. kendini şarkıcı sanan ucuz basit bir yaratık. Ayrıca kendisinin Hollanda da yaşamasından dolayı hollanda lı yetkililere mail atıp türkiye ye gönderilmesini isteyeceğim vatanın uzak kalmasın.
abi onun kadın olduğuna hem fikirmiyiz?
görsel
türkiyenin açık hava tımarhanesi olduğunu kanıtlar bir malumattır.
videoyu izlerken kendimi gülmekten alamadım.
Ayıptır söylemesi biz paylaşınca modatörler siliyor ama kendileri ver gülüm al gülüm.
güncel Önemli Başlıklar