bugün

başlığı görünce kansız orospu çocuğunun biri söylemiş sandim. Neyse ki öyle değilmiş, yiğit bulut söylemiş.
vicdanından şüphe duyduğum birinin sözleri. la buraları okurmusun, okumazmisin bilmiyorum, londra' ya yolun düşerse sözlük aracılığı ile bana ulasmanı sağlarım, yüzüne burada yazamayacagim şeyler soyluyecem, sen kaç kişi olursan ol, ben tek olacam la söz.
fazla jöle kullanmaktan kafasını üstü aşınıp beyni erimiş birisinin söylediği sözlerdir. dün akşam patlama olduğu anlarda bu sığır canlı yayındaydı. buraya da yazmıştım hemen "algı operasyonu" diyordu patlama için.. sıcağı sıcağına 10 kişinin ( sonradan arttı tabi maalesef ) hayatını kaybettiği bir terör saldırısına algı operasyonu diyecek kadar aklını şuurunu insanlığını kaybetmiş birisinden bahsediyoruz. bu ülkede daha öncede aşağılık vatan hainleri türemişti ancak bu kadar ileri gideni hiç olmamıştı. bundan sonrada çıkacağını zannetmiyorum..
Allah senin bin türlü belanı versin ya...
yiğit bulut ne amk. iyice taşağa vurdu bunlarda. danışmanına açıklama yaptırıyor adam amk.
Bir gün mutlaka işin ucu kendisine bir şekilde dokunacak o zaman abartilacak bir şey var mı yok mu görecek jöle kafa.
önüne atılan kemik bu sefer daha fazla etliymiş demek ki.
jöleden kafası güzel olmuş insan sözü.
Abartmayın, alışın.
saygılar...

kendisi malum kişinin baş danışmanlarından biridir. aslında bu sözler ona ait değil, sahibine aittir. elçiye zeval olmaz derler.
kendileri için doğru

sende 300-500 korumayla

2017 model zırhli araçla dolşasan abartmazdın

bunların bakanı vardı şehit olmak istiyordu son model zırhlı aracıyla dolaşarak.
Aha bu sözü savunacak bir tane akp li varsa onun ben ta beynine sokayım.
güncel Önemli Başlıklar