bugün

--spoiler--
Ne örümcek, ne yosun
Ne mucize, ne füsun
Kâbe Arabın olsun
Bize Çankaya yeter.

Kemalettin KAMU
--spoiler--
ahirette şarininin götüne girecek bir şiir olacağı kesin gözüyle bakılmaktadır.
müslüman bir insan olan ve insanların değer verdiği dine saygı göstermeyi bilen ve öğreten atatürk için bu şirk içerikli şiiri yazabilek kadar küstah bir şairin yazdığı şeylerdir.
(bkz: brolly/#8739552)
--spoiler--
atatürk ekber!
atatürk ekber
ancak o var atatürk
evliya odur,
peygamber odur,
sanatkâr atatürk.

talihe hâkim,
zekâya önder,
doğma serdar atatürk.

bunları geçti insan büyüğü:
kendi kadar atatürk

atatürk ekber
atatürk ekber.
bizde o var. atatürk

ne evliya, ne de peygamber..
halkına yar atatürk
--spoiler--
kıblesi yok, her şeye “dinsel” takılır.
cins adamdır, ne bulsa “cinsel” takılır.
dört dörtlük, beş beşlik hinoğlu hindir o,
islâm’a ve irfana “kinsel” takılır.

(abdurrahim karakoç)
arap özentiligidir. atatürk uludur deselermiş ya. hem türkçe olurdu.
ona tapanlarin muhtemelen heykelinin önünde tapınma eylemi gerçekleştirmeden önce söyledikleri söz öbeği.
atatürk'ün izinden gitmenin tam manasını kavrayamamış dimağ tarafından fırlatılmış şiirimsinin ana temasıdır. atatürk ilkelerini benimsemiş, onun fikirlerini tam manasıyla kavramış bireyler bu tarz bir şey yapamazlar. aksi halde zaten düşman olan güruh tarafından tepki görecektir. ki bana kalırsa o güruhların atatürk ve izinden giden gençliği bu şekilde gösterme çabasıdır bunlar. Önce kafa yapınızı değiştirin. bak sırf sizler yüzünden ibişin biri çıkıp "ona tapanlar" diyebilecek kadar şerefsizleşebiliyor.
komedyadır.
Bir kemalistin haykırışları. Atatürk kurtaracak sizi cehennemden koÇlarım devaam.
elhamdürillah trabzonluyum. gibi birşeydir.
Orospu çocuğu beşeri ilahlaştıran insan salaklığıdır.
Behçet kemal çağlar'a ait olduğu söylenen şiirdir.
Allahın lütfu-keremiyle yırttıgım kemalist düsünceden suan ne kadar nefret etsemde;bu ve buna benzer sacmalıkları mustafa kemale maletmem.hosuna gitmiş midir sanıyorum gitmiştir.ama bunu yapanların münfıklıgıdır bu.yalakalıktan gözü dönmüs islam düsmanlarının atalarına yalakalık için yaptıkları pek çoktur.M.k. bunlara engel olmamıstır en fazla.
sözün özü insallah hepsi ilelebet beraberce kalırlar...nereyi hakediyorlarsa...
Ay allahım ya güldürmeyin beni. Daha açılan başlıklarla kaç yaş küçülceksiniz. Hedef 12 sanırım.
Bir kemalist şiiri.
güzel laf. sübyancı araplar sizin olsun, bize atatürk yeter.
Yanlış anlaşılmış şiirmiş. Yersen.

"atatürk ekber!
atatürk ekber
ancak o var atatürk
evliya odur,
peygamber odur,"
atatürk ekber woo-hoo !
anıtkabirin mısır tapınağı gibi yapıldığını düşününce sarf edilmesi mantıksız gelmeyen önerme.
Oo yeni şirkleriniz hayırlı olsun arkadaşlar. Cayır cayır yanmalı bol irinli katranlı cehennemler diliyorum.

Tanım da yapalım. Ağır derecede şirk ve küfür içeren söz.
Ben şok.
soylerken gulme krizine giriyorum.hem ataturke yaziliyor hem turk dil kurallarina uyulmuyor.artik yazan kisi arapcadan uyarlama mo yapmis bilemiyorum.akahsh
ve din diye tarikat haline getirilmeye calisiliyor ama ben yine uzun uzun bir sey yazmayacagim cahillik basa bela.
siir mantikli mi evet ayranim dokulmesin canim sikilmesin kadar mantikli.
bir Behçet çağlar şiiri.
insan ne diyeceğini şaşırıyor.

Atatürk ekber!

Atatürk ekber!

Ancak O var Atatürk!

Evliya odur,

peygamber odur,

sanatkâr Atatürk.

Talihe hâkim,

zekâya önder,

doğma serdar Atatürk.

Bunları geçti insan büyüğü: