bugün

böyle bir kemalist yoktur. ama şöyle bir müslüman vardır. (bkz: feto yu peygamber sanan sözümona müslüman)
fetoşu peygamber sanan insanlardan daha zeki olduğu kesindir. ayrıca hanım abla iyi demiş sana ne ki allah sana mı soruyor duasını kabul edeyim mi etmeyeyim mi diye?
attatürke olan sevgisini artık saçma boyutlara taşımış yazardır. o da aciz- zayıf bir insandı elinden gelen tek şey diğer insanlardan biraz daha fazla zeki olması ve siyasi becerileri olmasıydı.

herkes gibi onun da hataları oldu, bu milletten aldığı ve zorla kabul ettirdiği şeyler vardır.

her asli kurucu iktidar sahibi gibi.
(bkz: fethullah a tapan tayyipist)
(bkz: yalancıyı siksinler mi)

"atatürk, bizim için ikinci bir peygamber gibidir." dediklerine şahit olunmayan kemalistlerdir. ve hiçbir zaman "anıtkabir vs kâbe" kıyaslarına girecek kadar münafık olmamışlardır. aralarında belki müslümanlığı kabul etmeyenleri vardır ve fakat gene de onlar dahi kemalizm'i bir din olarak görmezler. saçma kıyaslara girmezler... genel itibari ile bunu yapanı da "ölümüne" sahiplenmezler. en azından ben denk gelmedim şimdiye kadar.

"allah'a değil, atatürk'e tapın." demezler.

velhasılı (bkz: yalancıyı siksinler mi).
valla kemalistlerin Kemal'i putlaştırdıklarını biliyorum da bi ayinleri ya da tapınmak için özel günleri varmıdır bak onu bilmiyorum işte...
günde beş vakit onuncu yıl marşı okuyan kemalist.
Atatürk olmasaydı ile başlayan cümleleri meşhur olan Kemalistlerdir. Allah akıl fikir versin.
atatürk sayesinde sadece allah'a kul olmayı öğrenen, ama güce tapmayı da ihmal etmeyenlerle mukayese bile edilmeyen bir safsata, salakça bir iddia.
Dini tercihini o yönde kullanmış kemalisttir.
Ritüelleri hersabah andımız, haftada bir anıtkabir tavafı, onuncu yıl ilahisi vs dir.
tuhaftır.
kişilerle dini bağdaşlaştırmak ne kadar doğrudur tartışılır.
var olmuş birine tapmaktadır. normaldir. ay tanrısına inanmaktan iyi gibidir.
sokaklarda atatürk ekber demekten çekinmeyenleri de vardır,tapmadıklarını söyleyenlerde vardır ama taptıklarından haberleri yoktur.
sonuna kadar katıldığım durumdur.
sonuna kadar katıldığım durumdur.
bugün bi hoca 'atatürk olsa, o'da kemalist olmazdı' dedi. doğru lan harbiden. kendinden olmayana düşmanca tutum sergiliyor 'ben kemalistim' diyenlerin çoğu.
fetoya tapan şakirtten iyidir.
faydalarını gördükleri için en galiz biçimde kullanmakta, ziyadesiylede tapmaktadırlar. örneğin; bir atatürk rozeti takıp alsancakta , konakta, karşıyakada, güzelyalıda, çeşmd gibi yerlerde çok faydası görüleceği gibi, diğer (bayraklı, buca, bornova,kemalpaşa) izmir ilçelerinde ulan bunlar atatürkçü para vardır düzelim pezevenkleri gibi konuları mevzu olmakta.
(bkz: #22502061)

atatürk e tapan kemalist e en iyi örnek. insanı nın midesini bulandıran bir olay.
türbelere karşıdır ama mustafa kemalin türbesine değil, garip bir ruh hali olsa gerek.
Sıkıntılı kemalisttir.
Gaydır ayrıca.
görsel
Olmayan kişidir.
(bkz: Muhammede tapan müslüman).