bugün

Eğer Türk ise, ağır orospu çocuğudur.
eksileyen vatan hainleri topunuzun anasını öpüyorum.
ben öpmüyor sikiyorum. evet.
sebebi nedir anlam veremem. yaşadığın ülkeyi kurtarmış milli mücadelenin en büyük önderi yönetenidir o olmaza başkası olmazdı arkadaş boş o ufacık beynini bunlarla avutma yüzlerce ülke tarih sahnesinden silindi o olmaza bu olurduyla olmuyor gelmiş geçmiş en büyük önder...
Bu başlık ne güzel başlık, bunlar ne güzel insanlar.
sağcı beyanı. Nerede böyle ifadeler kullanıp insanları ne konuda olursa olsun kısıtlamaya çalışan yasak koymaya meraklı insanlar görürseniz o insan bilinki ya sağcıdır ya da solcu görünümlü sağcıdır.
Tartışmaya kapalı muazzam tespit.
(mesela: abdülhamit han'a saygı duymayanın anasını eşşekler siksin)
nasıl?
ağzı leş kokan çomarlar artık şu adamı rahat bırakın gidin leş gibi ağzınızla başka şeylere dadanın. köpek gibi saygı göstericeksiniz bu adama o klavyeyi alır bir tarafınıza sokarım. yeter lan nankör kansızlar.
Katılmadığım önerme. Bence bu şerefsizler yerden bitiyorlar. Bu nedenle bir anaları olamaz.
değildir. ne atatürk' e ne erdoğan'a ne diğer siyasi liderlere ne peygamberlere ne de sizin çok değer verdiğiniz birine saygı göstermek zorunda değildir kimse. saygı göstermemek, saygısızlık da değildir. ikisi farklı şeyler.
şimdi bunuben diyeceğim.
ben size teşekkür ederim.
sevgilerimizi besleyeceğiz.
saygılarımızı göstereceğiz.
gözlerimizdeki gönlümüzdeki ay yıldız liderimizdir.
adı dillerimizdedir kendisi o derin kalplerimizdedir.
Paşa paşa yada seve seve anladınız siz onu. Adamın kurduğu alfabeyi ve dili konuşmayacaksınız sevmiyorsanız madem !. Arapça konuşabilirsiniz yunanca falan. Yallah Arabistana çomarlar. Daha çok beklersiniz modern osmanlıyı.
Arkadaş hasta mısınız nesiniz. Bugün filistine ağıtlar yakıyorsunuz Suriye'deki çocuklara ağlıyorsunuz Irak için vah vah diyorsunuz Libya Mısır için üzülüyorsunuz.

Onların bir Atatürk'ü olmadıkları için bu haldeler. Atatürk'ün sayesinde rahatça yattığınız yatağınızdan elinizde kaç liralık iPhoneler oralardaki insanlara güya acıyorsunuz, güya üzülüyorsunuz; ama öyle ama böyle bu ülkeyi bu hale getirmekten son anda kurtarmış bir adama saygı duymayacağım deyip nasıl basit bir siyasi figür haline indirebiliyorsunuz?
Bunun adı literatürde gerizekalılıktır, cahilliktir, aptallıktır, kendini bilmezlik, densizlik, görmemişlik, haysiyetsizlik, minnetsizliktir. islam dünyasının hali ortada,. Hala mı kuş beyinleriniz bir şeyleri görmüyor?
O filistinlilerle sizin gibi ibneleri yer değiştirmeli ki dünya kaç bucak görün.
Doğru önerme. Tamam istersen sevme sonuçta senin babanın oğlu ya da amcan değil. Ama saygı duymak zorundasın. Neden mi? Nedenini anlatmaya satırlar kafi gelmez ama en basitinden yukarı baktığında gördüğün ay yıldızlı kırmızı bayrak için, dinini yaşayabildiğin, işgal altındaki bir islam beldesinde cuma namazı kılamazken sana hür bir biçimde cuma namazı kılma hakkı verdiği için saygı duymalısın.
bir zırva cümlesi. kimse kimseye saygı göstermek zorunda değildir.
sevmiyosan sevme. ama bu ülkenin kurucusuna, ulu önderine hakaret etmek büyük hainliktir.
Kim söylemişse güzel söylemiş. Çok var bu orospu çocuklarından.
görsel
aynı şekilde islam dinine saygı göstermeyende onlardan biridir. zibidinin biri sabah islama vahşilik yazdı neden bi allahın kulu benden başkası cevap veremedi.
Öyledir.

Öldürmeyecek kadar dövme hakkına da sahibiz.

35 yaşına geldim yanımda Atatürk’e laf ettirmedim.
vayya amk meseleye bak.
daha da ileri gitmelisiniz, tehdit, küfür, hakareti çoğaltın...böyle saygı duyurtamazsınız.
bu sözün altına imzamı atarım.
Kimseye saygı duydurtmak zorunda değiliz. Herkesin beyni var yaşı var kimseye bir şey öğretemeyiz. Atatürk'ü sevip saymayanın canı cehenneme. Cehenneme dediysem lafın gelişi.
Sonuna kadar katıldığım önerme.