bugün

--spoiler--
Denizli’ye Atatürk’ün hayatlarından kesitler sunacak olan kısa film çekimleri için gelen ve Atatürk'e benzerliğiyle dikkat çeken tiyatro oyuncusu Göksel Kaya’yı gören vatandaşlardan bazıları oyuncu ile fotoğraf çektirirken, bazıları ise, ‘Sana ihtiyacımız var Atam’ diyerek ağladı.

Göksel Kaya’yı gördükten sonra yanına giden ve ağlayarak, ‘Size ihtiyacımız var paşam. Paşamızı gördüğümüz için çok mutluyuz. Geri döndü işte’ diyen vatandaşlar daha sonra Kaya ile fotoğraf çektirdi.

--spoiler--

ilgili video ;

https://www.youtube.com/watch?v=CUtdSwxBlm4
göksel kaya ile sohbetim olmuştu, ilk gördüğüm zaman şok olmuştum.
Yaşar Çallı ( Atatürkün ressamı ibrahim Çallı'nın torunu ) onun sergisine gittiğimde, görmüştüm.
ağzım açık abi sen atatürke çok benziyorsun demiştim.
(bkz: Mağara soğuk muydu kardeş)
Kadir Mısıroğlunu gram sevmem ; ama kemalistler hakkında ki şu sözü ne kadar da doğru ;

-Kemalistler akılla mantığı kesmiş insanlardır.

Yani Atatürk'e benzeyen Adamı Atatürk sanıp ağlamak ;ancak aklın mantıkla ilişkisinin bitmesi sonucu olabilir.

Arkadaş iki saattir gülüyorum yani bu ne ;

https://www.youtube.com/watch?v=fi8-ubwfnBs
dünyanın sen saçma eylemi, kemalistlerin ise dünyanın en düşük zekalı insanları olduğunun kanıtıdır. çok gençsiniz paşam diyor lan haha. rezil herifler. açık ve net.
adam sırf atatürk'e benziyor diye etrafındakileri azarlıyor falan, bir yerlerini kaldırdılar adamın, tam bi komedi.
Tam anlamıyla saçmalık, akıl tutulması, ruh hastalığı.

Kardeşim atatürk'e bir lafım yok ama bu düpedüz aptallık.

ortada kendini atatürk'e benzeten, saçlarını ve kaşlarını onun gibi tarayan; Sen "atatürk'sün geri döndün bunun farkına var" desen buna inanacak garip bir adam var. Bir de bu adamı görünce kendinden geçen, ağlayan, duygulanan garip insanlar.

yahu atatürk 1938 yılında ölmüş gitmiş, aradan geçmiş 80 yıl. Bak koskocaman 80 yıl!

bu sürede amerika, rusya, almanya, çin, ingiltere, fransa, belçika, hollanda ve daha bir sürü ülke inanılmaz gelişim kaydetmiş, adamlar uzaya çıkmış, okyanusun derinliklerine inmiş, bilgisayar, telefon ve daha bir sürü teknolojik gelişmeyi insan hayatına sokmuş ama bizim bu sığır hala çakma atatürk'e sarılıp "paşam sana çok ihtiyacımız var" diyor.

adam ölmüş artık bunun farkına var, bunu bir kabullen! sonra da de ki ben daha iyisini yapacağım, ben kendimi daha iyi geliştireceğim.

yok amk, bu oturduğu yerden atatürk geri gelsin diye bekliyor hala.

şimdi kendisine laik, çağdaş, modern, demokrat diyen bu halkın yaptığı yobazlık değil de nedir. yobazsınız kabul edin, sığırsınız! Bunlar sanıyor ki yobazlar sadece dindarlardan vs çıkıyor.

dindara yobaz diyince sen ilerici ve çağdaş olmuyorsun, o ne kadar yobaz ise sen de en az onun kadar yobazsın.

öyle açık saçık giyinince, ilişkilerinizi ailenizle paylaşınca ileri görüşlü olunmuyor!

sığırsınız amk! net. akşam akşam yine bu ülkeye olan umudumu siktirler attılar.
atatürk'ün fikir ve ideolojilerinden uzak insanların samimiyet içermeyen eylemleridir.
sığırsal bir davranıştır.
Yalnız adam atatürke benzediği için
ne kız düşürüyordur.

Durum bu raddeye kadar gelmiş. istemsizce güldüm.