bugün

her iki metrekarede bir ataturk bustu gormekten sikilan insan beyani.

her yerde ataturk bustu var. bu kadar bust yapacak ne vardi?
" gel gözlerinden sikeyim de göreme " dedirtendir.
Heykel düşmanı yazar beyanı.
o zaman buralarda yazma, bu ülkeyi atatürk kurdu, atatürk büstü görmeyeceğin yerlere git. mesela brunei sultanlığında hiç atatürk büstü yokmuş.

niye burda yazıyosun ki...hemen bugün hesabını kapat.
Heykelleri kaldırabilirsiniz ama fikirlerini aklımızdan, sevgimizi kalplerimizden kaldırabilecek misiniz?
Hayır.
bi de....bu sözlükte halen daha pek çok trol var. bunlar verem virüsü gibi. böyle durumlarda çok kuvvetli antibiyotik tedaviye ihtiyaç var.

bu sözlükte daha çooookkk atılacak adam var.

doktor gibi olmak lazım. sözlük vücudunda istenmeyen , olmaması gereken organizmaları imha etmek lazım. bu, uludağ sözlük için oldukça iyi birşey olacaktır.
Bende sizleri .
büstü bile bu kadar rahatsız ediyorsa düşünceleri ne kadar rahatsız ediyordur.
Vallahi cahiliye döneminde de put dikip tapıyorlardı türkiye de şeriata giden yolda kaldırılması veyahut bir yere toplanması gerekiyor.
Bak iran var arabistan var çok sevdiğiniz yunanistan var. Siktir olup gidebilirsin.
https://www.skyscanner.co...aris-suudi-arabistan.html
kabak tadı veren atatürk büstlerine karşı bir isyandır. evet..
Rahmetli babamın bi lafı vardı elemana tam uydu.

Senin gözüne sıçarım dunyayi bombok görürsün.
ne tesadüf biz de donsuz dincilerden o derece sıkıldık.

yallah arabistana.
özdemir asaf'ın heykeller galerisi adlı şiirinden iki dizeyi şuraya bırakayım.
" bana da bomba atan, korkuyor olmalı anlamımdan. "
görsel
şuanda bu başlığı yazabiliyorsan bile onun sayesinde, artık daha fazla atatürk büstü görmek istemiyorsan bu ülkeyi terkedebilirsin mesela. ayrıca zaten abarttığın kadar da büst yok.
son azametli sultan mc vahdo gibi haremini bırakıp çekip gitsene o zaman.

haremin kalsın çünkü senin gibi bir kafanın ürememesi lazım.
bir iki tane yaparsın da kula kulluğu yok ettiğini savunduğun adamın büstünü utanmasan apartmanların çatılarına yasayla dikecek noktaya gelmişsin be radikal cumhuriyetçi kardeşim. atatürk yaşarken diktiler ilk heykeli. enver kompleksi yüzünden kendi de çok takık da heykelini diktirmeye. ama adam gerçekten bir haneddanı yıktı ve kendi hanedanını kurdu.o bakımdan taktir ediyorum
bir iki tane yaparsın da kula kulluğu yok ettiğini savunduğun adamın büstünü utanmasan apartmanların çatılarına yasayla dikecek noktaya gelmişsin be radikal cumhuriyetçi kardeşim. atatürk yaşarken diktiler ilk heykeli. enver kompleksi yüzünden kendi de çok takıktı heykelini diktirmeye. ama adam gerçekten bir hanedanı yıktı ve kendi hanedanını kurdu.o bakımdan takdir ediyorum ama kişi başına düşen büst sayısı sorundur bence.
Arkadaşı pakistan’a uğurlayalım...
Mustafa Kemal Ataturk'un kurdugu devletin topraklarinda yasayan biri o olarak bunu soylemen fazlasiyla abes kaciyor dostum.

ya zihinsel problemler yasiyorsun kendini tarihi dahi yazilmamis arap ulkesinde zannediyosun,yada katiksiz bir orosbu cocugu olarak tarihimizin en degerli parcasi olan ulu onderin bustlerinden dogal olarak rahatsizsin.

O zaman...

Yallah Arabistana.
bunu burada yazabildigine gore hala yeteri kadar yokmus. evinin onune bir tane dikilmesi icin basvuruda bulunacagim.
ben de adım başı cami görmek, beş haneli köyde en az iki cami görmek, okulu hastahanesi olmayan yerde 10 tane cami görmek istemiyorum.
büstleri görmek istemiyorsanız ülkeden gidebilirsiniz ama kusura bakmayın dünyanın birçok yerinde o adamın büstleriyle karşılaşacaksınız. çünkü gerçek bir dünya lideri o.