bugün

hayal meyal hatırladığım, obalarda kuzenimle birlikte ninja turtles tournament oynadığımdır.
captain tsubasa ve contra'dır.
tek jetonla bitirebileceğim her oyun. Punisher, Spider-Man, Ninja Turtles'ın eskisi... Spidy'de rekorum bile var. Anadolu yakasının iki ilçesinde ki bilinen bütün salonlarda bu oyunun bir numaralı rekoru tarafıma aitti.
(bkz: street fighter)
böyle iki tane bücür gibi cüde gibi bişey vardı neydi hatırlayamıyorum, elleriyle yapraklar atarak yaratıkları öldürüyorlardı.

favori oyunumdu, ne oynardım be!
Şu ördek avı var ya ilk onu oynamıştım tüfeği de vardı çok zevkliydi.
(bkz: super Mario bros)
Super mario
Contra.
Contra.
görsel
Acayip duygulandım.
Özledim...
Dobişko.
Uçak oyunu.
görsel
görsel
Gençler bilmez. (bkz: final fight)
Ssf2》Super Street Fighter ıı. Ne günlerdi. inat etmiştim oturdum bir gün sırf oyunun sonunu getirmek için.
görsel
Saklambac. https://www.youtube.com/watch?v=WZsCDIfyh6A
Liseliyi birak, universiteliler bile bilmez emenike.
Atari diyince aklınıza bunlar mı geliyor. Benim aklıma nostaljik olan atari geliyor, iki eline alıp siyah beyaz oynadığın.

Tetris.
Atari marka oyun konsolunda ilk oynanan oyundur öyle commodore , amiga falan yok daha piyasada hatta jetonlu makineler bile yok bir kaç müteşebbis atari almış parayla 3-5 dk. Oynatıyor işte atariyi eve atari almak zaten mümkün değil maddi olarak. Durum bu yani ilk oyun pacman, bir de aşağıda evlerin üzerine yıldırım düşmesin diye onları yok ettiğimiz bir oyun.
Tank oyunuydu, bir efsaneydi. Çoğu Türk Çocuğu ilk savaş deneyimini bu oyunda yaşadı, alttaki Kuş vurulmasın diye az mı mücadele verdik?
güncel Önemli Başlıklar