bugün 1354 başlık

atalay demirci

1. 5 -3
    emeğine saygı ile yaklaşılması gereken komik olmayan kişi. hayret ben ülkenin %50'sini koyun zannediyordum.
  2. 1 1
    Şiir mi yazarmış bu adam!
  3. 5 5
    iyi bir komedyen. Güldürüyor. Arada kahkaha attığım bile oldu. Cemaat aboneliği olması beni alakadar etmez. Tabiki cem yılmaz kadar değil. Kıyaslamak bile saçma... Ama dediğim gibi; adam komik beyler.
  4. 5 3
    cem yilmaz ile kiyaslanamaz kimse ama atalay demirci de guldurmedi demek ayip olur. herseyden once adam samimi rahat ve stand up denilen turkiyede rakibi dahi olamayacak cem yilmaz gibi bir efsane varken guldurmek zor. ama bu adam bunu basarmis, guldurmustur.
  5. 4 -2
    Yalan yok, yetenek sizsiniz'de ilk gösterisini önyargıyla izledim. Sonunda Başarılı buldum. Bugün izlediğim gösteri olmamış. Hikayelerinde giriş gelişme güzel ama o son vuruşu hiç yapamadı. Önceki gösterisinden adam hakkında bilgi sahibi olduğum için bi cinlik bekledim sonuç bölümlerinde ama beklentim boşa çıktı. Bugün cem yılmaz'ın kötü bir taklidi gibiydi.
  6. 9 1
    başarılı bir komedyen. özellikle de izlediğimiz iki gösteriyle cem yılmaz ile kıyaslanabilecek seviyeye geldiyse kesinlikle başarılıdır. anlatımı, sahne duruşu, yetenekli olduğunu gösteriyor.

anlattıklarından "23 nisan'a hakaret etti" anlamını çıkaramadım; çıkaranlar da ayrı yetenekli. onları da kutluyorum can-ı gönülden.
  7. 6 2
    bi süre beraber çalıştığım abimdir kendisi, güzel şiir okur, cemaate bağlıdır, esprileri komik denilebilir, cem yılmaz, ata demirer ya da başka bir kendini kanıtlamış komedyenlerle kıyaslanamaz, ancak kendi tarzını oluşturmalı ve farklı konulara değinmelidir. burada entel olucam diye adamı kötüleyen yazarlar ortaya çıkmış, çıkın siz güldürün mağagoyyum, dübürünüze saldırırım ayeler.
  8. 6 0
    23 nisan, 19 mayıs vb. bayramları değil, öğrencilik yıllarındaki bayram kutlamalarında yaşadıklarını espri malzemesi yapmış komedyendir. bunu anlayamayanları düşünecek olmalı ki "anladın mı?" sorusunu çok kullanıyor.
    ilk gösterideki etkiyi vermemiştir.
  9. 3 -1
    iyi bir ezberci.
  10. 3 3
    belaltı espri yapmayan komedyenler içerisinde sınıflandıracak olursak 10 üzerinden 8'dir.
  11. 2 0
    baktım da yeteneksizsinize çıkana kadar tek bir olumlu entry yok adam hakkında bu da sözlük yazarlarının ne kadar az güvenilir olduğunu gösteriyor. denemden sözlüğe güvenip ön yargıya kapılmamak lazımmış demek ki.
  12. 3 -1
    bu kadar entry girilince önemli biri sandığım zat.
  13. 13 -5
    sırf cemaatçi olduğu için, emek yiyerek ve haksızlıkla onca genç yeteneğin önüne geçmiş zat. bir yere de bileğinizin hakkı ile gelin şakirtler. ölür müsünüz?
  14. 3 1
    zamanında kanseri yenmiş komedyen.
  15. 5 -3
    cem yılmaz iye kıyaslayanalara şunu söylemek istiyorum cem yılmazdaki metin yazarları bunda olsa belki ona yakın kalitede şovlar yapabilir. sahne tecrübesi yetetince var kolay kolay yaş tahtaya basmıyor. şans verilmesi gerekir diyye düşünüyorum stand up zor zanaat yarı final ve geçebilirse final performanslarından sonra ortak bir kanı oluşacaktır diye düşünüyorum.
  16. 5 -1
    Abartıldığı kadar güldürmüyor, bir defa güldüm heralde 10 üzerinden 3.
  17. 5 3
    ya hu yorum yaparken özgün olun bari,

bu gösteriyi ilk defa izledim, bu yorumları da şimdi okudum, o gösteriyle hiç alakası olmayan yığınca şey.

hadi beni güldürdü ve ben espriden anlamıyor olayım,

o koskoca salon size yalan söylüyorsunuz dedi. ondan utanın bari.

cem yılmaz'la kıyaslanamayacağı bi gerçek ama o da böylelikle(cem yılmaz'la kıyaslanmak) kendini ıspatlamış bulunmaktadır.

stand-up dalında yeni bir yetenektir.
  18. 3 1
    sesindeki vurgular yılmaz erdoğan dan gösteri tarzı cem yılmaz dan arak duran toplama bir stand-up çı...
  19. 6 0
    Harika bi stand upçı bence. Bel altına vurmadan herkesi kahkahaya boğabilen bi şovmen. Çok başarılı. Beni şimdiye kadar bu kadar çok güldürebilen nadir isimlerden. ilerde hakettiği saygınlığı elde edeceğini düşünüyorum. Devamını bekliyoruz.
  20. 2 0
    Komik mi değil mi orası beğeniye göre tartışılır bir mevzu. Lakin benim dikkat ettiğim, dünden beri çıkan program reklamlarında sürekli bu adam var. Ne bileyim, Assolist gibi, sanki program onun için yapılmış gibi bir şekli vardı tanıtımların.
    Acun dünkü programda bir yarışmacı için, yanılmıyorsam, ölmuş kişiden hatıra getiren gençti, oylamaya geçti hemen. Açıklama olarak da, seyircinin oyunu etkileme istemiyorum demişti. Çok haklı. Oylamadan önce yapacağı olumlu ya da olumsuz yorum, kararsizlarin oyunu etkileyecektir. Acun kimi yarışmacılara adil(!) davranıp oylamaya bitene kadar konuşmuyordu performans hakkında. Ama dikkat ettim, özellikle kendi begendigi yarismacilar için oylamaya geçmeden evvel, olumlu görüş bildiriyordu dün.
    Bu arkadaş ile hem gösteri öncesi hem de sonrası bol bol sohbet etti juri. ilk üç değil de, beşinci olsaydı garanti gibiydi çıkması zaten.
    Acun'un kaydırdığı yarışmacılardan biri. Geçen seneki şampiyon Misali.
  21. 5 -1
    komedi anlayışı levent KIrca'nın, karı buldum dürtmeye gidecğim sözü ile sınırlı olan ilerici (!), Aydın(!) kemalist cehapeli güruhu etkileyememiş, iyi komedyen.
  22. 6 -1
    -------spoiler--------
    en baba organ böbrek, mafyası var çünkü.

Bazen yan duruyorum, jüriyi karşına alma dediler.

Şimdi hatırlayamadım espride* Ayaküstü lafınını da stand up'a bağladı.
    -------spoiler-------

bunlar komik mi lan şimdi. O beğenilmeyen çghb programında bunlar gırla yapılıyordu. Arkadaş sohbetinde hepimiz yapmışızdır bugün yapılan çoğu espriyi. Bariz kötüydü eleman bugün. Herkes ilk şovunun verdiği gazla güldü herife.
  23. 2 1
    bi cem yılmaz değil ama ata demirerle yarışır.
  24. 1 1
    cem yılmaz'ın izleyince gururlanacağını düşündüğüm bir şovmen. "lan, herif gümbür gümbür girdi piyasaya, benim bir şeyler yapmam lazım" gibilerinden bir ışık yaktırıp güldürmece işinin ilerlere götürülmesine sebep olucak pek bir durumu yok. * * zira kendisi bir klon. ancak hakkını yememek lazım, ekol aynı olsa da muhteviyat farklı ve bu arkadaş da güldürüyor. seyirciyle iletişim, hikayenin hızlanıp yavaşlaması, patlaması falan çok benzer.

bir de bu arkadaş sıkışınca cem yılmaz gibi küfür etmiyormuş*. helal dairesi keyfe kafidir diye de bir şey var. "gülmek istiyorum ama altıma sıçırtsada küfür olmasın abi" düşüncesinde olanlara sunulmuş bir açık kapı işlevine sahip kendileri.

cy fanı bir entry olacak ama söylemem lazım, cem yılmaz şovu izlemiş adam bundan sıkılır. komik olmadığı için değil. gösterinin ritmi açısından. arka arkaya komik hikayeler dinle dinle insan bir noktadan sonra yoruluyor. baştan sona iyi tasarlanmış olmak önemli zannedersem. zaman zaman nefes aldıran, krize sokacak kadar güldüren, ne diyo la bu amına koduumun diye düşündüren bölümlerin iyice ölçülüp biçilmesi gerekiyor ki, bunun adı profesyonellik. ve tabi anlık reaksiyonların, seyirci müdehalelerinin idaresi var ki bu da yetenek kısmı.
    hevesim var zaar çok takmış olabilirim aralarındaki ilişkiye. neyse, eklektik bulsam da gülmeye ihtiyacım var. çok çalış atalay demirci.
  25. 6 -2
    23 nisan ve 19 mayısa saldırıp pensilvanyaya selam çakmıştır.

acun ne yapsa boş, herif yukarıdan bağlıyor işi.