bugün

ne zamandır şeytan dürtüyor şu muhteşem yüzyıl olayına ben de gireyim diye düşünüyordum, kısmet bugüneymiş. hemen kusayım da gidip dexter izleyeyim. de gidi canına yandığımın, iddia nedir? "kanuni'nin 30 yılı at sırtında geçmiştir. ama bunlar kadın düşkünü, sapık bir herif gibi gösteriyorlar padişahımız efendimizi." peki bir an için şunu düşünün, kanuni sultan süleyman'ın 8 ila 15 çocuğu olduğu düşünülüyor. 30 yılı at sırtında geçmiş bir insan birçok şeyi at sırtında yapmış demektir. mesela sefer. evet seferler at sırtında yapılır. mesela çocuk. çocuk... evet çocuk. kanuni at üzerinde seks yapabilen bir padişah sonucu çıkıyor bu durumda. peki hangisi daha sapıkça? en azından dizide yatak odasında gerçekleşiyor olaylar, yani bu sözlükte herkesin dünyaya gelme sürecinde annesi babası nerede gördüyse o işleri orada gerçekleşiyor, bikaç istisna var sözlükte gerçi. bakın ben diziyi hiç izlemedim youtube videolarından kısımlar izleyerek döşeniyorum bu satırları. ama eğer at üstünde seksli olsaydı inanın ben de her hafta kaçırmadan izlerdim. öte yandan izleyip izleyip izleyip "dün akşam yine iyi sövdüler haa ecdadımıza" diyen insanlara ne demek lazım?
Doğruluk payı tartışılsa da yetenekli hükümdardır. Büyük ihtimalle türk veya türk boyundandır. Muhteşem yüzyılı anımsatan hükümdardır.
atın altında seks yapıyor olsaydı kimle yaptığını tekrar gözden geçirmesi gerekirdi.
güncel Önemli Başlıklar