bugün

hangimiz daha uzağa işeyecek felsefesinin yapı taşıyla ilerlemeye çalışan çiftlerdir. uyum konusu ise yalandır, her ne kadar aşklarından ölseler bile ikisi de birbirine artistlik taslar. erkeği yakışıklıdır, yakışıklı olmasa da karizmatiktir, kadını güzeldir, güzel olmasa da diğer insanları varlığından haberdar ettirecek kadar alımlıdır. sadece bu çekicilik konusunda uyumludur.
(bkz: allahım hep beni bulur oldular)
(bkz: neden)
uzun seneler devam ettikten sonra bir tarafın bariz üstünlüğüyle sonuçlanan ilişki uyumu. **
Bir eve iki aslan fazladır.
aslanlar gibi birlikteliktir işte.
ikisinin de kendisini dev aynasında görmesinden sebep bu çiftte uyum zor olacaktır.
eğer belli başlı konularda uzlaşılırsa mükemmel olarak nitelendirilebilecek ilişkidir. ancak iki aslanda öfkesini büyük olarak yaşadığından belli saygı sınırları kesinlikle aşılmamalıdır*. iki aslanın çekiciliği ve etrafı etkileme arzusu birleşince tutkulu ve imrenilen bir beraberlik ortaya çıkar.*
edit:aslan erkeğine güven olmaz.
diskavıri çenıl tarzı ilişkilerin insan burçlarına yüklenmiş halidir.
(bkz: bir aslan miyav dedi)*
uyumsuz ilişki türüne örnek teşkil ederler.

birbirlerini en iyi anlayan ikili olurlar ancak birbirlerinden uzak durdukları sürece mutlu olurlar.
aslan burcu erkeği ile aslan kadını uyumundan sonra ;aslan gibi çocuklar olması muhtemeldir.
ana teması iktidar savaşı olan bir ilişki olup ,birleştikleri taktirde birbirlerinden kopmaları çok zordur,uyumdan ziyade uyumsuzluk üzerine kurulu bir yasam sürdürürler kedi köpek gibi didişerek mutlu mesut yaşar giderler.
aralarında inanılmaz bir çekim olduğu aşikar olan uyum.. lakin aşk ın bitiminde ki o ayılma sürecinde, birbirlerine atılan pençe darbeleriyle her iki tarafta mağlup olur. yaşanmıştır. kesinlikle denemeyiniz. birbirine bu kadar benzeyen bir çiftin ilişkisini az çok kestirebilirsiniz.. bunlar iki aslan ise vay onların haline..
aralarında uyumdan çok kavga vardır.
olmayan bir uyumdur. Her ikisi de pohpohlanmayi seven, karsisindakine emreden tipler olacagindan anlasmalari mumkun degildir. Zira hangisi alttan alacaktir sorunsali vardir.
kadın çalışır, erkek aileyi korur.

(bkz: national geographic)
sağlanamıcak olan uyumdur. her ikiside şımartılmayı sever şımartmayı değil. aralarındaki tek uyum yataktadır.
halen yaşayamadığım ilişkidir.
10 yıllık ilişkileri ile herkesi şaşkına çevirirler.

Ben aslan burcuyum bu yıl evleneceğim nişanlımda aslan burcu. O sebeple kısa sürer, anlaşamazlar, olmayan uyumdur gibi genellemeler yanlıştır. Zaten burç denen şeye itibar etmemde söyleyeyim dedim.
"had safhadaki narsistlik ve yüksek egoların çarpışması"
sıklıkla; ben senden üstünüm ağız dalaşının akabinde karşılıklı pençeleşmeye varan tartışmaların yaşandığı müthiş uyumdur.
evlilik asla olmaz. çünkü aslan erkeği için sadakat esasken, aslan kadını zevk için aldatır. ama iyi fuckbuddy olurlar.
uyum olmadığı tecrübeyle sabittir, denemeyin derim.
Aslan burcu erkegi koc burcu kadinindan nefret eder akrep burcuyla anlasir.
Dışarıya karşı soğuk kendi içlerinde sıcak kanlı olabilirler.
Bir zamanlar insanlar soylu-köle diye sınıflanırdı. Sonra zengin-fakir, bilge-cahil, faşişt-anarşik, sağcı-solcu vb. Kendine bir yere naksettirememiş alt türlerin her zaman sınıflandırdığı bir grup vardı insanları, oğlak, kova, balık... Ve yay.
iktidar kavgası bol bol görülür.
olmaz demiyorum hobi olarak yine olur ama kadını alttan alırsa.
Bol sikiş ve kırdılı döktülü ağır kavgalar yaşanacak, ömür törpüsü ilişkidir. Full gerilim, full hd.