bugün

(bkz: Ahtapot)
tüm uzak doğu yemekleridir.
mumbar tırşık iskembe
sanki güzelim koyunda baska yencek bi yer kalmamıs gibi...
Kopek cok net.
ıspanak ve lahanalı bütün yemekler.
söğüş. adini duyunca midem bulaniyor.
yiyeceğin canlı yenmesi beklenilen herhangi bir şey. böyle iğrenç videoları falan oluyor iyi bela okuyorum.
dost kazığı.

zamanında çok yedim. artık bünyem almıyor.
Dövme pilavı bir kere yedim bir dahada yiyeceğimi düşünmüyorum.
Ahtapot : (
Şırdan. Görüntüsü bile bir tuhaf. Uzaylı gibi.
yarrak. afedersiniz.
işkembe, kelle paça, şırdan, mumbar, kelle bu tarz sakatat yemeklerini hiç sevmem. ama ne gariptir ki kokoreç favorimdir.
mumbar asla ama asla ama asla ama asla ama yiyemem

Edit: Yemeden konuşanlara tepki olarak yazılmıştır.
kesinlikle ve kesinlikle dereotu. kokusundan ayrı, görüntüsünden ayrı, tadından ayrı tiksiniyorum.
suşi. o kadar kotu kokuyor ki iğrenç.
Kızartılmadan yenilen böcekler var, onlar sanırım.
çekirge.
aslında yemek yemeyi seven biriyim. hele aç isem ne bulsam yerim. hatta asker de yılan yemişliğim bile vardır. ama bu yenecek gibi bir şey değildi. zaten insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş. istiklal' e doğru çıkarken pera' da, şu an ismini hatırlayamadığım bir thai restoranı gördük ve bir tadına bakalım dedik. güzel ve temizdi. güzel giyimli çekik gözlü bir garson yemek menüsünü getirdi. biz sadece resimlere bakıyoruz, isimlerinden anlamak mümkün değil, birer thai çorbası ile başlayalım dedik. bir süre sonra çorba geldi. ama rengi bile değişik, aman alt tarafı çorba içinde ne olabilir ki? ne olduğunu hala bilmiyorum ama görüntüleri hiç de hoş değildi. tabi tadı da. içmeden kalktık. salaş bir mekan da tarhana çorbası içtik. ohh mis.
Midye, kokoreç, kelle paça.
(bkz: bakla)

baklava değil, fasülye de olamamış ortada kalmış lakayt bir sebze.
büyük konuşursam allah onu bana yedirir yemeğidir.
güncel Önemli Başlıklar