bugün

Şüphesiz ki o annedir.
anne değilim ama şüphesiz bu benim. yalnız bu insan hep yarı yolda bırakılır. bir koç burcudur ayrıca bu kişi bence.
bazen çok yakın bir dost da olabilir.

(bkz: dostun dostumdur düşmanın düşmanım)
kaldı mı ki öyle insan denilebilir. var mı yani öyle bi tür.
yoktur.
iyi bir soygun planının aday adayıdır.
kesinlikle o annedir.Kendimden biliyorum.
yoktur. asla yoktur hem de.
liverpool fc taraftarıdır.
(bkz: never walk alone)
insan dediğine göre hep bırakma ihtimali olandır. yaştır yaaaş.
gideceği yer sizinkinden daha uzakta olan insan, kendine eşlik edecek bir insan aramıştır ve sizi bulmuştur, gideceği yer sizin gideceğiniz yerden yakın olsaydı yarı yolda bırakacaktı, bilmem anlatabildim mi?
(bkz: teflon)

ama önce güvenini kazanmanız lazım. ve tabi ki bu cidden zor bir iş.
yoktur öyle bir şey . Herkes , her şey bir gün seni öylece ortada bırakır gider.
annedir.
tüm entrylerde annedir denmiş. ulan birbirinizi de mi okumuyorsunuz?! tamam sakinim.

edit: koyunlarım benim. tabii ki annedir. hihihi.
kesinlikle kişinin çocuğudur.
öyle bir insan olma ihtimali yoktur.
aileden başkası değildir. onlar söver, döver ancak yardıma ihtiyacınız olduğunda ilk koşan kişilerdir.
ölüm olmasaydı, anne olabilirdi.
Yoktur, uygun şartlar altında herkes terk edebilir.
annedir. ya da masal kahramanıdır...
doğru yapılmış bir seçimle evlenilen veya evlenilecek insandır. yarı yolda bırakılan varsa, seçimi yanlış yapmıştır. (bkz: ben)
kimse kendisini yarı yolda bırakamaz.ölümü bile seçse, sormadan takılır peşine.insanın kendisini bırakabilme seçeneği yoktur.sevgili, dost, arkadaş bırakır.hatta bırakmaz denilen anne bile ömrü yetmez bırakır. ama her ne olursa olsun başarısız da olsan, sorunlu bir tip de olsan, herkes senden nefret de etse sen seni bırakamazsın arkadaş. gayrisi yalandır.
bir hikayeye göre, azrailin canını istediği kişinin, yerine kendi canını vermeyi kabul eden eşidir. tabii bu sadece bir hikayedir. (bkz: dede korkut hikayeleri deli dumrul)
annem ve babam. tek varlıkları olan beni asla bırakamazlar. ölüm hariç.
güncel Önemli Başlıklar