bugün

Kafa güzelse tabi, belli bir miktardan sonra insanı pilot da yapıyor bu meret.
ben de yapmıştım. yıl 2004 o malatya ana jet üstündeyim o zamanlarda f-16 fena uçak bindim buna 1,400 le geziyorum low pass falan atıyorum ters giderken karanlık ormanın arasında büyük bi ateş gördüm yükseldim yavaşladım hemen alt kameraya geçtim night vision u açtım bir de baktım bizim amca oğlu , hemen telsizi çıkardım bunları aradım biraları bitmiş pinkik yapıyorlar en yakın tekelcide 60 km uzakta hemen telsizi açtım " meydey meydey burası akbaba124 acil 16 lı tuborg lazım " dedim kordinatı verdim kapattım. 15 dakika geçti geçmedi havada turluyorum bizim hercules adlı kargo uçağı geldi biraları attı paraşütle.
şapı bastılar mı alırlar kanatlarını, durumudur.
Kıbrıs harekatına seferberlik açıldığında, pilot olarak katılıp Rum kafirlerini bombaladığım günleri aklıma getirmiştir.
(bkz: rdm)
kolaydır. ben askerliğimi b-52 kullanıp berlin'i bombalayarak yapmıştım. son iki ayda astronot oldum. ayda teskere aldım.
bir gün gene uçuyorum ama askerim . tabiki de askere gittim bana uçak verilerdi anahtarı cebimde gezdirirdim de. kafama essin gece uçar gelirdim iki üç tur.
helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmek tadında askerliktir.
pilot kalem kullanan yazıcı olma şeklinde olabilir. *
Pilot kalem ile uçaktan daha çok haşır neşir olursunuz.
askerde uygulanacak kuralları üstünde denenmesi için pilot er secilmek.
Şap yedikten sonra hiçbir kuş uçamaz. Bir gerçektir.
akşam kafanız attığında f-16 ile sevdiğiniz kızın evinin penceresin önüne gidip,

korna çalma şansına sahip olacağınız durumdur.
hayallerdir fakat hayatlar patates soymaktan geçer.
imkansızdır. geçici görevde olan askere uçak emanet edilmez. ancak uçağın etrafını süpürürsünüz. pilot olarak değil ama havacı olarak yapmak istemiştim ben. mavi kamuflaj ilginç geliyordu. bir de kütahya'da olduğu için, porselen firmasının birinde iş bulurum diye seramik üzerine de seçmeli dersler almıştım üniversitede * velhasıl; karacıların askerliğini biliyorum, denizcileri de az çok biliyorum. ama bu mavi kamuflajlılar o kadar süre ne yapıyorlar hiç bilmiyorum.
uçaktan uçağa atlarken şarjör değiştirmek dışında pek bir zorluğu olduğu düşünülmeyen askerliktir. düşünsene o milyon dolarlık uçakları bizim erlere veriyorlarmış. sırf birbirlerine şaka yapacağım derken hava kuvvetlerinin yarısı telef olur..
yok ebesinin amı ali sami bende askerliğimi komutan olarak yaptım.
askerlikte pek meşhurdur ot ve buna bağlı bilimum uyuşturan elementler.

yani uçmak kolay.
görsel

cumhurbaşkanı iseniz her şey mümkündür.
Hiç iddia etmeyin olm askerde en kral adam yazıcıdır.
herkese nasip olmayacak olaydır. ne günlerdi be. evet.
Ne içirdiniz lan buna askerde?

Kafası güzel tezkere almış kişi beyanı.
böyle bir asker henüz anasından doğmamıştır.
kışla efsanesimidir bilinmez, komutan içtimada askerlere sorar. aranızda helikopter kullanmasını bilen var mı? yani pilot olan var mı diye. askerlerden ses çıkmaz, acaba komutan dalga mı geçiyor diye şaşırırlar. komutan sorusunu tekrarlar, askerlerden yine cevap yok. askere giderken tembihlenen biliyorsan bile biliyorum deme sözünden etkilendiği düşünülen asker için komutan, şöyle seslenir, mustafa sen ayrıl şöyle! oğlum neden pilot olduğunu saklıyorsun, biz bi şekilde dosyandan öğreniyoruz bunu. diğer askerler şokta aralarında bir pilot varmış ve asker bunu saklamış. mustafa, polis helikopteri pilotudur. sonrasında mustafa kara havacılığa gönderilir.
--spoiler--
kuş beyinsizler her bi haltı yaptı bunu mu yapamayacaklar amk.
--spoiler--

yaparlar efendim yaparlar...