bugün

türk ordusu türk milletinin evladıdır.

https://twitter.com/nefer...97706598400/photo/1/large

gözlerim doldu resmen...
Helal olsun.
keşke bi ayaklanma olsada, ak parti gelsin diye hüngür hüngür ağlasa şu parkcılar. bunlar hep suriyenin işi.

edit: parkçıların sözlükte aşırı yoğun olması nedeniyle çaylak oldum. ama yukarıdaki hüngür hüngür aglama durumu yavaş yavaş başladı gençler. geziparktakiler ölüm korkusunu hissetmişler yavaş yavaş, hiç olmazsa isteklerimizden bazıları kabul etsinler biz onada razıyız hemen gideriz filan diyorlar..

ölüm korkusunda kastım ( bu aralar ne derseniz olayı kendilerine çevirip '' mağdurum ben mağdur'' piskolojisi yaşıyorlar ki haklılarda, adamlar iphone 5 lerini 9 gündür şarj edemiyorlar amk. kolay mı. ) türkiye genelindeki çatışmalar sonucu ölü ve yaralıların olmasıdır.
asker ve halk el ele inşallah büyür bu direnme helal olsundur.
''biz daha satılmadık'' mesajını iletmişlerdir. tekrardan helal olsundur.
türk'e gurur ite köpeğe korku veren manzara...
http://www.itusozluk.com/...ller/t%FCrk+askeri/505412

helal olsundur.
17 ağustos 1999'daki büyük depremden sonra halkın yanında olan türk askeri, hala burada olduğunu göstermiştir.
Bugunku gundemi tutun olanlarin yarinki muhhtemel gundemleridir...
helal olsun demekten başka bir şey yapılması imkansız durumdur.
işin içinde iş olduğunun en büyük kanıtıdır. önce akp için simge olmuş insanlardan bazılarının (nihat doğan, nazlı ılıcak, ertuğrul günay gibi) direnişe destek vermeleri ve ardından asker ve polisin karşı karşıya gelmesi. yakındır abd'den "türkiye'de yeni bir yönetim ve demokrasi gerekiyor" açıklamasının gelmesi. sanki bu günlerde yaşananlar bizim 'arap baharı'mız gibi...
kendini devletten üstün tutan askerin yaptığı son saçmalık.
asker bir türlü yerini bilemedi bu ülkede.
insan evladı olduklarını gösterir. gümüşsuyu askeri hastanesine toma'larla girmeye kalkan polise izin vermeyen, o halde gaz bombası atarız tehditine biz de size başka şeyler atarız diye karşılık veren askerleri de canı gönülden kutlarım. o polisler götlerine baka baka ayrılmıştır oradan.
türk halkini gururlandiran davranis. helal olsun size aslanlarim:-..
askerin yeri milletinin kalbidir. asker egemenlerin cüzdanının köpeği değildir.

yerini de hamdolsun çok iyi bilmektedir.

polisin öldürdüğü, yaraladığı insanları görmezden gelip de halka yardım eden askere dil uzatana da denecek bir şey yok...
ergenekonla ilgisi araştırılması gereken askerlerdir.
Bana ''Yaşasın Yüce Türk Ordusu'' dedirten olay.
Helal olsun.
he amk ergenekonla ilgisi var hemen iceri atin. bu ne amk isinize tas koyan karsi gelen hemen ergenekoncu oluyor.

helal olsun o askerlere de komutanlarada korkmadiklarini gostermeleri buyuk bir davranis.
görsel
malum iktidarın hala satın alamadığı adamlar olduğunu göstermiş eylem.
Türk halkının en çok güvendiği kurum, bu güveni boşa çıkarmamıştır. helal olsun demek düşer bize.
asker halk iç içe ayrılmaz Türk milletinde .
insani bir olaydır . Çanakkale savaşındaki şehitlerimizin anzaklılarla yiyeceklerini ve sigarlarını paylaşmaları durumunu bana hatırlatmıştır , fakat asker burada taraf değildir, olmamalıdırlarda.
asker halk iç içeymiş. hayır gülüm asker, köpeğine kemik atıyor hepsi bu.

bu mesele bittiğinde çok kişi ve kurum yanacak. ihanetin daniskasını izliyoruz.
gözlerimi yaşartmış görüntülerdir. bu milletin hala birbirine sahip olduğunu, bağımsızlığının en büyük simgesi askerinin halkının yanında olduğunun görüntüleridir.
güncel Önemli Başlıklar