bugün

Her şey neden on bes temmuza baglaniyor onu anlamadim, bu entryden anladigim tek sey on bes temmuzu desteklemistir, bu yazar.
Ne kadar zorunuza gitmiş lan 15 Temmuz. Sen o gün de Çıkmadın bugün de yoksun gavat. Vazife bize düşerse, 15 Temmuz'da nasıl bu vatana el uzatana karşı durduysak yine dururuz, senin gibi korkaklara soracak değiliz. Kahraman ordumuzun sonuna kadar yanındayız. Kinimiz sonsuz, sadece sıramızı bekliyoruz. Atm sırası değil yalnız, göt kafalı...
koyun sürüsüdür.
içim parçalandı yemin ederim, hüngür hüngür ağladım.
Işid kürtleri vurduğunda ışidçi kesilen milliyetçi kesim, ışidi öven ülkücüler nerde? Gülüyorlardı, taşak geçiyorlardı, videolar ve capsler paylaşıyorlardı. Aynısı hatta daha beteri bizim askerimizin başına geliyor mutlu musunuz şimdi orospu çocukları? Hadi yine paylaşın da ışid marşlarını ananızı sikeyim o zaman.
kimseyi provoke etmeyin !
kimsenin gazına gelmeyin !
tamam bende çıldırıyorum burada kafayı yiyorum ama öncelikle bir sakin olalım.
illaki bi açıklama gelecek gelmeli.
15 temmuz falan diyerek de kimse algı yapmasın.
hiç bir partiyi desteklemiyorum.
yalvarırım öncelikle bir sakin olup bekleyelim.
Yine salak saçma konuşmaya başlamışlar. Tek yaptıkları şey provakasyon. Anca klavyeden aslanlık. Madem sen çıksana. Öncülük etsene insanlara. O kadar samimiyetsizsiniz ki iğreniyorum gerçekten. Tam bir şovmen.
Sokağa ne amacla çağırıldığı merak edilen halk.

ic savas mi cikartmaya çalışıyorsunuz lan siz? Sokakta IŞiD mi var da sokaga çıkacak halk?

Bu tarz kiskirtici soylemlerde bulunanlari derhal emniyete bildirin millet. Ne bok olduklari belli degil.