bugün

şu videoda gerçekleşen olay. aptalların eline vermiş askerimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=l2aHHLbBcLQ
Sonra "kohromon kürt holku heç bijiydon gorgmoz" diye geçinirler.

1000 yıldır elinize vermekten elleriniz oldu nasır ulan bijiler.
artist bebeliktir.
kamu kurumunda çalışıyorum bizim millet hakikaten dengesiz. Bir tane normal adam görmedim ya çok saygılı el pençe divan durarak geliyorlar yada aşırı ukala, ortası yok yani...
kafalarına sıkılsa daha isabet olurdu.

günahsız bir tavuğun akşam yemeği yapıldığı bu zalim dünyada karşısındaki devlet görevlisine kayaç fırlatan mallara kurşun sıkmak hiçte saçma olmamalı...
nasıl çakmış üsteğmen ağzına yumruğu izlerken dört köşe oldum amk.
birincisi, videoyu izleyenler görmüştür. pek kimlik sorma muhabbetine benzemiyor.

ikincisi, polise askere kimlik sormak için seni tutuklamak istiyor olması lazım. o zaman da adamakıllı sorarsın. polis de gösterir. elinde sopalarla bağıra çağıra dünyanın hangi ülkesinde sorarsan sor, götünü keserler.

üçüncüsü, videoyu izlemeden yorum yapanlar bir zahmet bir de izleyip düzeltme yapsın.
Askerimiz Biraz daha yurekli olup hepsini orda temizleseydi daha iyi olurdu gogsumuz kabarirdi.
madem onların asker olduğuna inanmadığınız için onlara kimlik soruyorsunuz, o zaman niye videonun devamında askerler bize saldırıyor diyorsunuz şerefsiz kürtler. siz de biliyorsunuz onların asker olduğunu ama itlik yapıyorsunuz işte. genelleme yapmak istemiyorum ama kürtler kadar aşağılık bir ırk yok.
çok daha fazlasını hak edenlere yapılandır.
Muhtemelen askerlerimize soruşturma açılacaktır. Şaşırmam. Asker bize saldıriy diyen orospu çocuğuna da bir şeref madalyası takmak lazım bu saatten sonra. Malum barış sürecine zarar gelmesin. Bu nasıl bir piskinlik amına koyim dünyanın neresinde var lan böyle bir şey? Amına kodumun maymunları, yumruktan sonra kaçışmaya başladıklarında maymunlar cehennemi geldi aklıma direk.
Eğer personel güvenlik nedeni ile kimlik soruyorlarsa kimlik gösterilecek ama sen adamı tehdit edersin el kol hareketi yaparsan herhangi bir kişi de olsa dayağı yersin. 2 2 daha 4. Sonra da dayaktan kaçarken enik gibi asker bize saldırıyor demek şerefsizliğin karaktersizliğin bayrak taşıyanı olduğunu gösterir.
Bu arada üst.tğm nin yapmalı olduğu şeylerden biri 20 kişilik askerlerin grubu çevreleyip çember içine aldıktan sonra şimdi anlat derdini demeli idi.
''askerler bizööö saldöröyooorrrr askerler böze saldöyööörr'' sabah sabah kahkaha atmama sebep veren hede.

tam bir oğlum bak gitlik olay.

hahahah
işte bu ve benzeri olaylar (bkz: ydg-h ın atatürk büstünü lağım çukuruna atması) tamamen askerin ve polisin elini kolunu bunların olduğu bölgelerde bağlanmasıyla alakalıdır.

bir subay şehit edildi diye "menemen'i yakın" emrini veren mustafa kemal atatürk'ün büstünü lağım çukuruna atan terörist köpekler vatan nedir bilmezler zaten.

üsteğmeni askerlerinin yanında sindirmek için üzerinde asker üniforması bulunmasına rağmen, hakkı olmayan şekilde kimlik göstermesini talep eden bu ahmak grup cevabını hak ettiği gibi almıştır.

peki gerizekalı! neden küsküyü yedikten sonra asker olduğundan şüphelendiğin ve kimliğini göstermesini istediğin ama göstermediği halde "askör böze saldöriyır" diyorsun. demek ki niyetin belli.

hangi ırktan olursan ol sana vatan toğrağında askere kimlik sorma hakkını kimse vermez. şimdi bana çıkıp da "polise sorulduğu gibi askere de kimlik sorulma hakkı vardır" demeyin. yoktur efendim. türk silahlı kuvvetleri üniformasını giyen her vatan evladı zaten aidiyet duygusunu üzerinde taşır ve kimlik gösterme mecburiyetinde değildir.

tanım olarak: gerekli cevap iki güzel yumrukla verilmiş olan durumdur.
her kuşun etinin yenmeyeceğini bilmeyen arkadeaşlardır.
video olmayaymış eyiymiş dedirten olay. şimdi terörist dövdü diye ceza da alır bu askerler.
aslında alıp lime lime edip kenara bırakacaksın. mermi sayılıyor diyorlar, bıçakla keseceksin amk. hemde diri diri keseceksin. parmaklarını, kulaklarını sikini keseceksin. öldürmeyeceksin. acıyı dibine kadar yaşatacaksın.

anasını siktiğiminin kırosu. göt veren barzo. eskerler bize soldıriyoğğr diyo bi de. götünüzü sikmediklerine şükredin. am bitleri.
işin ilginç yanı kaçtıktan sonra hala bi' yandan ''gelin lan gelin'' derken diğer yandan ''asker bizi dövdü bakın arabaların camları da kırık'' diye göstermeleridir. resmen dövdükçe ele yapışan mahallenin ezik çocukları gibiler. askerin vurma yetkisi olsaydı iyiydi. ya da en azından yuvarlak içine alıp iyice bi' dipçikleselerdi.