bugün

dikkatlice incelenirse annesinin orospu, babasının da pezevenk gavat olduğu kolaylıkla görülebilecek ibnedir. ne devlete ne millete yararı olmayan tiptir, gider ben askerlik yaptım der utanmadan mahallede birde.
aldığı bir raporla sağa sola istediği gibi sataşır. ne bir ceza alır ne de dayak yer. göndermeye kalksan göndermezsin uğraştırırda uğraştırır. diğer askerleri de askerlikten soğutur. tam bir orospu çocuğudur.
insanları ayırmak istemiyorum desemde bunu yapan pisliklerin geneli doğuludur. ve bu pislikler hizmet bölüğüne verilir ama tüm bölük onlara hizmet eder. silah verip nöbete yollasan canım sıkıldı diyerek sağa sola ateş ederler, canını çok sıkarsanız kendini jiletler bu dürzüler.
--spoiler--
kantinde 'deliyim ula yakaram kendimi! gelmeyin kafama sıkaram!' diye bağıran bu orospu çocuklarından birinin yanına komutan geldi,
eline bir tekli verdi ve dedi ki: 'on dakika sonra buradayım eğer kafana sıkmamış olursan geldiğimde ben sıkacağım.'
sonraki on dakikada komutan sözde psikopatı döndüğünde duvara pısmış görünce tekme tokat dövüp gönderdi, o günden sonra
kendisi pek bir narin, pek bir şeker oldu.

adama denk gelmiyorlar, yoksa askerde göte göt derler.
--spoiler--
bunlardan bırı bızım bataryaya da gelmıstı acemı bırlıgınde kafayı ranzaya bır vurdu pezevenk düstü bayıldı sonra dogru ıspartaya askerı hastaneye götürdüler pezevenk artık nasıl vurduysa kesme seker kadar et parcası kafasından ranzanın köseye yapısmıs sonra farkettık sonra gelsın yazısmalar bır dosya kagıdı parası etmeyecek pıc ıcın bır kac top kagıt yazısmayla ugrastım bır de.
birde , bunlara kafanizni verip tez elden askerliği birtirler.

kasıla kasıla gezmezlermi kahreden durum.
götünden kan alırlar böylelerinin. sıhhıye yaptım askerliğimi, psikopatlıklarından değil yedikleri dayaklardan gelirlerdi hep. lafı edilmeye değmeyen yavşaklardır.
kendilerine, gece 3-5 nöbeti yazarak ızdırap olduğum tiplerdir. Çok şükür 17 gün sonra görmek zorunda kalmayacağım bu tür piçleri.
makama, mevkiye, omuzdaki rütbelere, yıldızlara değil efendiliğe dostluğa kardeşliğe itahat eden insanlardır. tabi piyasada sahteleride bulunur; bunlar kuru kalabalıktır, mide bulandırır. bu hayatta adam gibi, mert, yürekli, menfaat gütmeyen, karşılık beklemeyen, dobra dobra yüzüne konuşan, kıralını padişahını takmayan insan ararsan bu tür insanlardan bulursun. böyle insanlar namerde boyun bükmektense, boyunlarını vurdurturlar. bu tür insanlara o.cocu... gibi ithamlarda bulunmak BENCE böyle bir insanla karşılasmamasından, dostluk etmemesinden veya cehaletindendir.
şimdi askerlik anısı anlatır gibi olacak ama bizim koğuşta vardı bir tane bunlardan. çocuk geldiği gün sinir krizi geçiriyorum ayağına kafasını ranzanın demirlerine vurmaya başlayınca çavuşun 'daha hızlı vur,öyle olmaz' demesi ve kimsenin sallamaması üzerine eylemine son vermiş ve bir daha böyle bir şeyi tekrarlamamıştı.
aklınca üç kağıt yapıp bir çok şeyden yırtmaya çalışan,normalde namus ve delikanlılık abidesi kesilen o. çocuklarıdır.vardı bunlardan 5-6 tane askerlik boyunca yattılar şerefsizler.
ergen beynine sahiptir karizma yapmaya çalışan zavallıdır üst devreler eline paspası verip tuvalete yollasın sorun çözülüyor karakolda bizzat 2 kişiyin eline pas pası verip yollamışlım vardır.

torun torun ötmez borun öterse borsun a.... k....m
güncel Önemli Başlıklar