bugün

böyle kesin bir bilgi varsa tecili bozdurmak işin güzel bir neden olabilir.
Her odada klima, internet ve mini buzdolabıda var mıdır?gecenin üçü sabahın beşi demeden oda servisinide arayabilir miyiz diye de düşündürtür böyle başlıklar ancak gerçeği öğrenince kızgın kumlardan soğuk sulara dalar gibi olur insan.
Tabi len. Nizamiyenin girisinde odanin kartiyla beraber bileklik veriyorlar. Harcamalari onunla yapiyorsun. Tabi tüm masraflar tsk dan. Teskere alinca da sana havaalanina kadar eskort veriyorlar.
(bkz: hurafe)

böyle bir şey imkansızdır.

acemi birliklerinde yeri geliyor 5000-6000 asker oluyor. bu şu demek; 6000 müstakil odalı bina. e bunun rütbelisi ve usta askeride var. bu kadar insan nereye sığacak?

gelelim usta birliğine. eline aldın kağıdı bir baktın şırnak. karakola düştün.

görev yaptığın yerde en fazla 50 asker var. 50 askerin üstüne 10 rütbeli ekleyelim. 60 odalı müstakil karakol olabilir mi?

askere gitmeyenlere sakın böyle şeylere inanmayın.
Yataklarda cibinlik de varmış. Ayrıca bölük komutanı her askere iyi geceler öpücüğü veriyormuş.
Klimayı atlamışsınız.
En az 8 kişi olmak üzere düzenlenen koğuşlar ve bölük zorunlu askerlikten dolayı yığınla asker geldiği için hayal kurmak bile saçmadır.
birlikte uyusalar nolur ki sanki, kız kıza uyumak güzel. erkeklerde erkek erkeğe uyusun.
Bence gayet mantıklı *
Alt ranzada yatıyorsanız üst ranzadan sarkıtacağanız battaniye ile kendinize 2m2lik bir oda yapabilirsiniz.
ancak cem yılmaz gösterilerinde şahit olunabilecek olaydır.

+ beni askerde onbaşı yaptılar. bir gün odamda oturuyorum bir şişe konyak açmışım. orgeneral beni çağırmış. dedim gelsin..

acemi birliğinde iseniz hele bırak odan olmasını ranza kalırsa şükrediyorsunuz acemi iken. çavuş falan olduğunuzda da uykusuz gecelere merhaba. millet bando kuruyor geceleri dattiri dat dat dattiri dat dat..
böyle olması için rte'nin sarayı gibi bir bina gereklidir.
de sixtir lo.
inanma seni sikecek.
pedikür var.
Yemek odanıza kadar gelir. Her vakit duş alabileceginiz sıcak su mevcuttur. Nöbetçi Çavuş siz duştan çıkıncaya kadar havlu ve temiz kıyafetlerinizi hazır eder. Kantinden bir ihtiyacınızı karşılamak üzere kapınızda bir onbaşı sürekli bekletilir. Geceleri bir subay, bir astsubay üzeriniz açılmış mı diye dönüşümlü olarak sizi kontrole gelir.
Kesin bilgi yayalım...
Bunlar hep espiri işte.
Sabahlari da rus guzelleri operek uyandiriyo hatta. Hehe.
jakuzili banyosu olan yatak odaları da ayrıdır tabii ki.
300 ₺ fark ile içtima dan yırtmak ister misiniz?
(bkz: vurdum tekmeyi girdim komutanın odasına)
odalarda klima ve led tvler de mevcut. wi-fi ise fiber hızda.
Hayaller jakuzi gerçekler tikanmis tuvalet.
Sabah içtimada, yarbay sizi öperek uyandırır.
"kalkın ayol." der.
Tabiki. Yok siyah çarşafli yataklar, yok göt kadar koğuşta yüzlerce adam, yok ter ve osuruk kokusunun birleşmesiyle oluşan zehirli hava. Yok boyle şeyler. Genelde tek kişilik, bazende süit odalar. Missss. Çoluk çocuğu topla tatile git. O derece.
Bunlar bizim zamanımızda olsaydı ne vardı saçma artık.
güncel Önemli Başlıklar