bugün

Vatani gorevini yapmaya giden er kişinin duş almasidir. Sirali kabinler olduğu gibi, perdesiz kabinler ve hatta hamam tarzi, 20 ciplak erkegin bir arada oldugu yerlerde mevcuttur. Acemi iseniz eger, komplekse girebilir ya da mahremi kapatmaya calismaktan su görmeden cikabilirsiniz.
duş alırken yere sabun düşerse eğilip alınmaması gereken durumdur.
bazen ceza alma sebebidir, ln. hiç insan duş aldı diye tenzil-i rütbeyle karşılaşır mı askerlikte olsa? o değil üç gün disko vermişlerdi birde hiç unutmam..
usta birliğinde haftada 2 gündü. hamam gibi bir ortam, ulan zaten 1 hafta gece kamyonu devirdiğimden cenabet dolaşmışım gusül abdesti alacam biri su atar biri köpük üfler biri sabun atar kafama allah kabul etsin diye söylene söylene çıkıyordum artık hesabımızdan düşer herhalde yaratan.
terlikle alınan duştur. sağa sola değmemek için, adeta dansöz olunur duş esnasında..
hamam tarzı olanı biraz sıkıntılı duştur. swh
yan taraftaki 31 sesleri hala kulağımda.
14 günlük acemi birliğinde bu kadar gürültünün pek izahı yok.
Mal mülk ortada dolaşmaya mecbur bırakan duştur.
gayet olağandır. amerikan filmlerini izleyip "aman yere sabun düşürmeyeyim" olayına girecek bir ortam da yok zaten. ulan sırf bu yüzden askerden kaçan adam var ya la.*
Gayet güzel eylemdir. Yarı olimpik Havuzda yapılan spor sonrası keyif verir. Evet.
Duş öncesi spa hizmeti en mükemmelidir. Vietnam mı nereden getirilen masörler de var. Oh mis.
zor zanaattır. fırsat bulundu mu hiç kaçırılmayıp hemen alınmalıdır.
acemi iken sivil hayattaki "şöyle bir su dökünüp çıkma" ya denk gelen şekildir. giriyordun böyle sıcak su geliyaaahh diye bağırıyor çavuşlardan birisi ( sonradan o çavuş biz olduk ya şansa ) vanayı açıyorsun 56 saniye sonra sıcak su kesiliyor. o arada sabunlanıp durulandın durulandın yoksa soğuk su ile sabunu sıyırıp çıkarsın ayazda kalmış bekçi şeyi gibi.
ancak kazan dairesinde tertibin varsa edinebileceğin nimet.
Çarşıda otele gidip oda tutardım misler gibi anılarım aklıma geldi...
Titiz arkadaşların pek beceremediği iştir.
Birde usta birliğini güneydoğuda yaparlarsa işkence olur, benim öylesi sorunlarım olmadı en azından.
kabinin üstünden üzerime soğuk su dökmüşlerdi orospu çocukları.