bugün

kimseye zararı olmadan ve üslubunu bozmadan bir şeyler anlatmaya çalışan yazardır..

daha ne istiyorsunuz olum?
görsel

doğum gününü ,kutladığım değerli yazar.
bir ömür mutlu ve mesut olmasi dileğiyle.

nice yıllara *
görsel

Sözlükte az bilinen ama kendi halinde ve aklı başında bir adet yazar. seviyeli ve saygılı bir yazar kardesimizdir..
iyi yazmaları ve sınavları olsun *
"başı kapalı olupta kılmamaktan iyidir.zira islamın direği namazdır baş örtüsü değil.ahirette ilk sorulacak soru namazdır kekolar."

Demiş iyi demiş.
Sevdim ben bunu.
Çaylak olmuş, yazık olmuş arkadaşım.
Allah kurtarsın.
görsel

Dondurmasını emiklediğim yazar. Seninde yeni yılını kutlar mutlu-özellikle mutlu- huzurlu, akıllı ve deli bir yılının olması dileğiyle öpüyorum. Yeni yılında sana dondurmalar diliyorum. Bir taneyle olmuyor be gülüm.*
bana dehset demis ama kendisi dehsetin daniskasi olan yazar. inisli düşüşlü hayatı olsa da 2016 da düzlüğe çıkacağından eminim. iyi yazmalar beybisi.

Edit: dogru adresteyim. *
sosyal ve asi ruh.
sohbeti de şuh.
bak bana kafiye bile yaptırdın.
sevdim seni asii ruh. *
evlenme teklifime hödükçe diyerek hödüklük edip kalbimi kırmış yazar. nolurdu nazikçe reddedeydin?
sözlükte konuştugum aklı başında kalemi saglam kendini geliştirmiş nadide yazarlardan. entryleri kalite kokar. severek takip ediyoruz. kendine iyi baksın.
Patates salatası evet şüphesiz ki bulgur yerine kompleks karbonhidrat benim de tercihim. Afferin. Çayı ben alırım.

Bir yazar. Öf dolar günü yapalım kızlar bu potansiyel harcanıyor yemin ederim.
Nick altı matine olan yazar.
ilk entrye cevap olarak
"Bir şeylerden" habersiz Bişeyleri birşeyler diye düzeltmeye çalısıp gülücükler savuran yazar.

Kendisini de tanımam etmem bu başlık altına nasıl geldim onuda bilmiyorum. Ama imla hatasını görünce bende dayanamadım çünkü kpss çalışmak bunu gerektirir.

Edit: niye bu kadar sert çıktınız anlamadım? Kendi yazdıklarımda da zil zibil yanlış kelime vardır doğru. Baslıga girer girmez ilk entry de olmasından dolayı düzeltme ihtiyacı duydum. Yazarı tanımam etmem de zaten söyledim. Ayrıca sen yazar o fok balığı konuşmanla üstüne vazife olmayan şey hakkında konoşmo olur mu? Harbi buraların b.ku çıkmış vaziyette, kolay gelsin size hataların düzeltilmesi de niye bu kadar kızdrır anlamam.
görsel

Hemen yerimi alayım dedim.

(bkz: essy nin askerleriyiz)
Canım mısır çekti lan. Essy şu zabaha kadar bilmem ne olan yazarı da döver misin? Tşk by.
Siz dört dörtlüksünüz ya. He gülüm he.

iyi yazmalar dileğinde bulunduğum balım yazar. Reçel de olabilir.
Beşiktaşlıysa selam.
Değilse baksın işine.
türbanlı olduğu düşünülen yazar. inşallah erkektir.
Bebeyim yazardır. Hakaret etmeyiniz.
hoş sohbet ve iyi bir insan. en azından benim için. yazdıklarını da beğeni ile takip ediyorum.
kısa zamanda sevdiğim ve morali bozulmasın istediğim yazarlardan.
iyi ki tanımışım..
kendini nickiyle özetleyen ama gözlemimce olgun biri, çok güzel yazıyor.
beyaz tavşanı takip et. iyi yazmalar!
Yeni nesil köşe yazarı adayı.

görsel

Eksiklerini editleyeceğim.

Koştursun bakalım. Gb
görsel

Öncelikle simli mor kalemi oldukça güzel olan yazardır. Keşke dergi yerine onu gönderseydin*
Şaka tabii ki bu dergin o kalemden daha havalı bi kere. Kalemi alırsın ama buna biraz zor ulasırsın. Kalemine sağlık can. Günümüz sorunlarından en önemli olanlarından bir tanesine değinmişsin. Ama bunları insanlara değdirmiş misin bilmiyorum lakin umarım kendilerine bir pay çıkarmıştır okuyanlar.

Basarılarının devamını diliyorum son olarakta sorduğun soruya cevap vermek istiyorum. Çatlağım çünkü bunu bende bilmiyorum.
Olm herkese aynı kalemle mi not yazdın fakir?
Ahah. Lan can* sende mor yerine yeşille yazsaydın bana. En azından bu kadar ortaya çıkmazdı fakirliğin.