bugün

yalandır. sazan.avi'dir.
http://www.kap.gov.tr/yay...rketId=866&btnAra=Git
yalan olması kuvvetle muhtemel haber... aksi takdirde sorumluları vatana ihanetle yargılanacaktır.
aselsan' a bağlı mühendis cinayetlerinin baş şüphelilerine kurumun yönetim hakkını vermek demek, bu ülke insanının görüp görebileceği en büyük hakaret olacaktır.
delinin biri bir kuyuya bir taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.

satıldığı falan yoktur.

--spoiler--
vayy arkadaş !!! biri biyerlere ASELSAN IN HiSSELERiNiN %51 iNiN iSRAiL ŞiRKETiNE SATILDIĞINI YAZMIŞ VE ŞUAN iNTERNETTE KAOS ORTAMI OLUŞMAKTA BEN DiYiM … BEN BiLE LAAN OLURMU ÖLE ŞEY iSYAN VAR ULANNNNN DiYiP SAĞI SOLU ARADIM TARADIM ULAŞTIKLARIM.

http://lidermax.com/asels...ssesi-israile-mi-satildi/
--spoiler--
sazan avı olmasını dilediğim haberdir azizim. öle şey mi olur lan, direk memleketin anahtarını israile teslim edelim daha iyi.

peşinen edit: haber doğruysa halk tarafından büyük tecavüze hazır ol sevgili hükümet. ama üzülme nasılsa size devlet bakar.
yalan haber olması muhtemeldir. yerli ve israil kaynaklı finans sitelerini didik etmeme rağmen öyle bir habere rastlamadım.
(bkz: vallaha sataram köyü ha)
bide kendilerini satarlarsa tam olacak.
%51'i israile, %49'u cemaate gidecek olan satış işlemidir. kardeş kardeş geçinirler, oh mis.
Kürtaj olayının ülkemizi neden meşgul ettiğine cevap olur bu satış.
ordunun lağvedilmesindeki aşamalar'dan biridir.
henüz hiçbir devlet kaynağından doğrulanmayan haberdir. zaten gündemin karışık olduğu şu günlerde daha da suyu bulandırmak amacıyla spekülatif bir asparagas olma olasılığı yüksektir. davos, mavi marmara, ilişkilerin dondurulması, israil destekli pkk eylemleri gibi olayları takip eden süreçte aselsanın israile bırakın satılmasını ufak bi ihalenin bile israile verilmesi bana çok uzak bir ihtimal gibi görünüyor. kaldı ki kamuoyunun tepkisinin çok yüksek olacağını bilen hükümetin buna cesaret edebileceğini sanmıyorum.
gizli kapılar ardında gerçekleşmiş satıştır. millet uyutulup uygun bir anda açıklanacaktır.
olaya, davos ve mavi marmara olayları yaşanmasına rağmen "israil uçaklarına konya semalarında eğitim uçuşu yaptıran" hükumetten böyle bir şeyi asla yapması beklenemez şeklinde yaklaşan zihniyetlerde mevcuttur. (bkz: pembe gözlük).
yalanın kuyruklusu.
suni gündemle örtbas edilen acı durumdur.
kesin israil'e satılmıştır, bizim bakkal bile geçen israillilere satıldı.
http://www.kap.gov.tr/yay...m/Bildirim.aspx?id=202874
satacak başka birşey kalmadığındandır.
yakında mit, genelkurmay gibi yerleride satacaklar.
israil'e satıldığı doğruysa

biz kürtajı konuştuğumuz sırada olmuştur. *
bu zamana kadar türkiyenin bütçesinin yarısına sahip olupda adam akıllı bi icat üretemediyse kendi düşen ağlamaz denilecek olaydır.
SON DAKiKA: aselsanın %51'lik hissesinin satışının ardından %49'luk kalan hisselerin satışı için israillilerin yoğun çaba gösterdiğini zaytung'un kudüs muhabiri bildirdi.
eğer haber doğruysa muhalefet parti milletvekillerinin, grup başkanvekillerinin, genel başkanlarının topluca istifa etmesi gerekir. haberi evinde bilgisayar başında oturmaktan bir tarafı nasır bağlamış ergenler bile öğrenmişlerken henüz muhalefetten hiçbir ses çıkmamıştır. ulan yoksa yalan haber mi?
münir özkul her nasıl oluyorda her ay ölüyorsa buda buna benzer bir durumdur. sazan.avi
eğer doğruysa yanlış karardır zira askeri tekonojinin tamamı yabancılara satılmaz.