bugün

kaşıkla pilav yiyen adama görgüsüz diyerek yüklü miktarda eksi oy almış 7. nesil yazar.

(bkz: vurmayın adam öldü)
(#8849576) tebrikler efendim. ayrıca hoşgelmiştir.
Nesildaş yazar; hoş gelmiş. *
halden anlayan yazar.
zuhal olcay'a benzediği iddia edilen yazar.
(bkz: ilk ben buldum)
Sevgili yazar, sevdiğim yazar, güzel yüzlü altın kalpli yazar. Hoş gelmiş sefalar getirmiş, özlenmiş yazar..
ne ayak olduğu hala çözülememiş ilginç yazar. galiba milliyetçi biraz.
(#9057018)
bütün erkekleri aynı zanneden yazar.
edit:Bütün erkekleri pis zanneden..
kendisini altıncı nesil olarak tanıdım, sonra bir anda gitti ve üzüldüm.. ama arzela ile karşıma çıktı.. her şey için teşekkürler. *

söyledikleri için, iyi niyeti için kendisine bir kere daha teşekkür ederim, iyi ki varsın!

(http://fizy.com/#s/1ago1v)
neslimizin arıza yazarı. bi birikime sahip olduğu gerçek ancak beyin loplarından hangisini ve ne miktarda kullanabildiği tartışma konusu yazar. yazılarında felsefik takılıp, başkalarının yorumlarında herşeyi ben bilirim nidasında obdusman kesilen ancak her halukarda sözlüğün içine sindirmekte zorlansa da kabullendiği yazar
hosgelmiş nesildaş.
Yeni yaşında yeni bir aşk ve yeni meşguliyetler bulmasını dilediğim çok sevgili doğum günü yazarı..
doğum günü kutlanası, candan öte can olan nesildaş yazar. huzurlarınızda doğduğu gün şerefine ve yaşadığı geçmiş yıllar için erkin koray yorumuyla öyle bir geçer zaman ki şarkısını kendisine itthaf ediyorum. nice mutlu yıllar
nice yıllara denilesi yazar.
doğum günü yazarı, getirin pastayı!
ihl nin silik hatun yazar kişisi, burda er olduğunu ima etmiş,
(#12498016)
başlık açıp , diğer yazarların enrtylerini girmelerini bekledikten sonra, başlığı tamamen değiştiren yazar. aynı zamanda etnosantrik. kendini ve ırkını übermensch sanıyor. çocuk gibi de karşılık veriyor.