bugün

Üzüntü. salakların beğendiği şeylerin salakça şeyler olduğunun farkında olan bir insanın hissiyatı.

evet ne zaman sözlükte artı oy alsam acaba neyi yanlış yaptım, bu salaklarla nasıl oldu da benzeştim yoksa üzüme mi bakıyorum diye içli içli düşünür, hüngür hüngür güler, dazur duzur ağlarım.
Ben o kadar sevinirim ki, hemen bir kadeh şarap koyar, havaya konfetiler saçar kutlarım.
guzel bir seydir. salaklar degil, yazilani begenen, kendine yakin goren insan arti vermistir.
seri artı oy değilse sevinirim. ama bazen yazım hatası olan entry artılanınca utanıyorum ne yalan söyleyeyim...

edit: iki nokta değil üç nokta *
tabi bunu tek başıma yapıyorum. tarikat değiliz.

görsel
biri beni okuyor mutluluğudur. eksi oy için de aynısı geçerli. sizi yazmak için motive eder. ay okunuyorum, imlama falan dikkat edeyim, dur üstüme başıma çeki düzen vereyim * dedirtir. oy verme uygulaması bunun için var arkadaşlar. düşman bellediğiniz yazarı ne yazdığını bile okumadan ölümüne eksilemek ya da sözlük kankalarınızı pışpışlamak için değil.
Ben düşündüklerimi yazarım. Diğer yazarlar beğenirse atar artısını beğenmezse de verir eksisini. Ama bu benim düşüncelerimi değiştirmez. Yani söylemek istediğim artı oy alınca sevinebilirsiniz, eksi oy alınca üzülebilirsiniz. Ama bu sizin entrynizi sildirmesin. Düşündüklerinizi yazmışsınız siz oraya. insanların buna müdahale etmesine izin vermeyin.
yeah bitch!

jesse pinkman
Orhan Pamuk gibi bir yazar olduğumu düşünüp yeni şeyler yazmak istiyorum.
okunuyorum hissi uyandırır. eksi oyda ise, anlaşılmıyorum hissi.
''köşe yazarı olacak adamım hee xd''
görsel
görsel
Ayih cog guzel iste bu yia.
-bildirim ışığı yanar-,

xxx (#bilmemne) nolu entryni artıladı.

nicksevenadam: I'M THE KING OF THE UNiVERSE !!

şaha lan şaha, azıcık sırıtıp geçiyorum.
görsel
görsel
görsel
Burukluk. Beni anlamıyorsunuz.
görsel
görsel
midemde kelebekler uçuşuyor, aşk gibi birşey ama daha gizemli. ne bekliyonuz olum okunduğumu hissedip seviniyorum *.
son entry'lerim için: orada uzaklarda benim gibi düşünen biri var, yuppiiiyeah.
(bkz: Kopuk uçurtma)

(bkz: Sikilmiş bıldırcın)
Mutlu oluyom lan, valla böyle küçük şeyler mutlu ediyo beni.