bugün

12 ocak 1985 doğumlu ukraynalı futbolcudur. beyaz rusya vatandaşlığı da vardır ; fakat ukrayna milli takımında oynamaktadır.

23 kez ukrayna foması giymiş 4 gol atmıştır. 1.90 metre boyuna rağmen genellikle oyun kurucu olarak görev yapmaktadır.
fm 2010 oynarken fenerbahçe tarafından transfer edildiğinde, bana 'aha yraa yedik' dedirten ve 47 mçta attığı 48 golle beni yanıltmayan ukraynalı ileri uç elemanı. kesinlikle kadronuza katınız benden söylemesi.
fm2010 kariyerimde aldığım hiçbir takımda maç başına gol ortalaması 1den uzaklaşmamıştır. kesinlikle tavsiye ederim. alınız.
fm 2010'da herkesin ucuza aldığı ve her yıl rekor üzerine rekor kırdığı piyasa topçusu. bir nevi tsigalko olmuştur kendileri.
fm 2010 un en iyi poacher golcüsüdür, güçlüdür bitiriciliği yüksek olmasada çok atar boyu 1.90 dır kafa ile atar , kaptanlık yapar, takıma çabuk adapte olur , bağlıdır takımına ,hocasına. ama işte bu eleman lazio ile şampiyon olurum 30 gol 10 asist oynar , değer, 10 milyonu bulmaz bundan öte bitane büyük takım istemez fm nin kariyer eksiliğinin kanıtıdır.
fm 2010'da ucuz gol makinası almak istiyorsanız tek geçerim artem milevky'yi.uzun boylu olmasına rağmen son derece hızlı bir forvet.karşı karşıyada çarşı bile affeder ancak milevky affetmez.leblebi gibi gol atar ancak bir allahın kuluda transfer teklifinde bulunmaz.oyun başında almazsanız telaşlanmayın bir sene kimse almıyor 2.sezonun başında genellikle aston villa alır.2.sezon elinizi çabuk tutun derim.
bu sene çıktığı 30 maçta 16 kez fileleri görmüş topçudur. beşiktaş ın en dikkat etmesi gerekn kievlidir.
isminden ve attıgı klas gollerden dolayı buyuk sempati duydugum dinamo kievin forvetidir efendim.
beşiktaş'la anlaştığı iddia edilen futbolcu yıllık 2.5 milyon avro bonservise de 5 milyon avro. iyi paradır efenim.

http://www.transfermarkt..../profil/spieler_9800.html
fırat guneyer'in haberine göre devre arası beşiktaştadır.
Besiktasin istanbula anlasma icin davet ettigi futbolcudur.

edit: surprizmisiniz lan siz? Niye eksilenir ki bu?
gelirse beşiktaş'ın en büyük eksiğini kapatır.
beşiktaş'la anlaştığı iddia edilen futbolcu. hemen gelin güvey olmak gibi olmasın ama çok sevinirim açıkçası gelirse.

türkiye ligi için bile oldukça vasat kalan, overrated golcümüz almeida'dan kurtulursak sevinirim tabi. devre arasında almeida satılacaksa gelsin milevskiy.

ama gelip de bu adamı kanatlarda oynatacaksak, gelmesin. ona da yazık olmasın beşiktaşa da. feda diyoruz hem böyle bir lüks yok. mustafa pektemek de var.
beşiktaş'ımız ile adı geçen forvet oyuncusudur. eğer doğruysa ve gelelcek olur ise ben takıma çok büyük bir katkı yapacağına inanıyorum. fiziki anlamda 1.90 limitlerini zorlamaktadır ve yapı olarak bu boydaki bir oyuncuya göre teknik anlamda gayet yeterlidir. ben webo alınacağına milevskiy'nin alınmasından yanayım. mustafa pektemek, almeida, milevskiy ve yeri geldiğinde holosko bu lig için son derece yeterli bir forvet rotasyonu'nu oluşturabilirler.
gaziantepspor ile anlasan futbolcu imis. hayirli olsun.
Antep e geldiyse şayet şaşkına döneceğim futbolcusu. Kendisi oralardan ayrılmayı düşünüyorsa 10 talibi çıkar. Nasıl gelmiş antep e! Büyük transfer.
gaziantep'e geldiği iddia edilen adam. ulan bu adam fm 2011'de çılgın atıyordu antep diyorlar lan. evet.
beşiktaş ile kiev'in eşleştiği sene bu adamı kiev'in en tehlikeli oyuncusu olarak görüyoduk zaten öyleydi. o zamanlar değeri 10-15 m eurolardaydı ama 2 sene içinde büyük düşüş yaşadı. ne olursa olsun gaziantep için muhteşem transfer. antep için kesin düşer diyodum ama milevskiy ve stankevicius transferleri takımı kurtarabilir özellikle de bu adam.
gaziantep'e gelen topçu. kim lan bu.
gaziantepspor formasıyla ilk golünü atmış.

edit: bir de asist yapmış hatta. vays.
karabükspor maçında gaziantepspor adına oyuna geç girmesine rağmen 1 gol 1 asistlik katkı yapmış forvet. golü de çok kaliteli asisti de.

bu adam antepte ne arıyor nasıl geldi anlamış değilim. trabzonspor ve bursaspor forvet bulamazken antep büüyük iş yaptı. adam birinci sınıf özelliklerine sahip bir forvet.
bu sabah geçirdiği kaza sonucu adeta ölümden dönen gaziantepspor'un ukraynalı futbolcusu.

http://ulasimturk.com/D/K...n-dondu-131120130149.html
gaziantepspor ile sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilen futbolcu. antep ile 31 Mayıs 2016 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyordu.
güncel Önemli Başlıklar