bugün

Farklı hayalleri olan romantik sevecen ve biraz da arsız.
6 entry ile yazar olunuyor demek.
sözlük kızlarının hasta olduğu playboy.
genç kızların korkulu rüyası, sözlük kızlarının yedek sevgilisi.

umarım azıcık arlanmıştır.*

hoşgelmiş!
Sözlükte dişi' yle tırnağıyla edindiği intiba taktire şayandır.

Dönüşünü kutluyorum.

Not: ne yaparsan yap ama lütfen çay demleme.
Gündüzlerin memuru gecelerin tarık akan’ı.

O, hala sizin annenizin ‘göster ama elletme kızım’ dediği adam.
Bu kadar devrik ve uzun cümleler ile zaytung da haber yapabilecek tek ulu yazarı.

Aferin goca oğlan.
Ah şu nick içimdeki şehvani duyguları nasılda dışa vuruyor.
toprağa bassam, toprak gebe kalır; güller doğurur, birinin hayatındaki varlığım, cüretkar arzularına vesile olur...
sözlük playboyu. kızları sözlükten kaçırmak lazım. evet.
ve shakespeare'in dediği gibi; madem bu dünya bile yok olacak bir gün,
o halde insan sevginin bitmesine neden üzülsün?
bu çocuk hayatın sillesini yememiş daha, toz pembe işler peşinde koşuyor henüz. bırakın koşsun internet parasını ailesi ödüyor hala. *
Yürüme eylemini en iyi yapan şahıs.

Forrest nasıl iyi koşucuysa bu da yürüyücü.
Bunca yıldır Sözlükte yazarım. Böyle bir ağır işsizi ilk defa görüyorum. Kafan güzel mi senin ? Kız yazarlara o kadar uzun entryler girerek, yatağa atmanın yollarını aramak ! Adamı güldürme. Bu kadar böyle birşey istiyorsan, sana tek bir tavsiyem.

nette masörlük ilanı ver. Şartlarını yaz. Mesela 18-40 yaş arası bayan falan. inan bana o telefon susmaz.

Hadi bakalım işsiz adam. Hemde ay da 5 bin TL garanti. Evet.
öyle düşmüyor ama haberin olsun genç adam.

eskiden burası daha bir kaliteli idi son zamanlarda seviye çok düşmüş.
bu adamı hala kız peşinde koşuyor sanan mallar var. adam sikinin keyfine takılıyor sana ne bana ne.
sizin dünyanızdaki hayaller benim önümde gün yüzü gibi gerçeklerdir.
kararsız arsız, şıpsevdi arsız, ne istediğini bilemeyen yenilgiyi kabul eden arsız.
Adam hemen misilleme entry altı yaptı ya la kıza. Hazır tetikteymis bilader. Ulunun en hızlı erkeğe*
Ben yoldan gönüllü çıktım.
(bkz: )#38368050
Pesinde kostugu icgudusel olup yontemi birazdan fazla irite edici olsada bu entrysinde dalgaya aldigi ve anormalliginin troll kivami oldugu kesindir. E guluyoruzda devam o zaman.
akşam mesaisine kalmış devletin en gözde uzman yardımcısı ayrıca sözlüğün neşe kaynağı seksi ve cool erkeği.
merak etmeyin arkadaşlar kök söktürüyorum çakallık yapan dev firmalara. gözünüz arkada kalmasın.
arsız'a güven gerisini merak etme sen.
siz üçünüz ev arkadaşı mısınız?

bir şair.
Arsizz ım dostlarım arsizz ım arsız.
insanlar yabancıdır
Sen yabancıyken,
Yüzler çirkin görünür
Sen yalnızken.
AziZeleri tarafından günaydın mesajıyla kalkıp öğlen kahvaltısını yapan seksi ve cool erkek.

Arsiz, sözlüğün en celebrity yazarı.
güncel Önemli Başlıklar