bugün

(bkz: armut sivastanegezer)
BU CiVARDA YABANCILARI SEVMEYiZ DiYEBiLECEĞiM YAZAR. *
hos gelmiş bir yazar
sözlüğe kalite getireceğine inandığım, girdiği entrylerden kendini şimdiden belli eden yazardır, hoşgelmiştir.
nicki ile "dakika bir, gol bir" yapmış yazar.
soru soracağına sözlükte arama yapsa daha iyi sonuç alabilecek yazar adayı
bunun sorusu vardir arnold nerde gezer?
cevap:spor salonlarinda
ayrica bir sozluk yazariymis.
ayrica neseli bir insanmis.
anket gibi nicki olan yazar.
yakısıklı ve karizmatik sözlük yazarlarımızdandır kendisi
halı saha maçlarının aranan adamı. "top geçer adam geçmez" akımının son temsilcilerinden. ayrıca manitalı ortamlara akmayı iyi bilen uuser.
kimliği asla deşifre edilmemesi gereken yazar kendisi hafif topluca bir insandır.
(bkz: döncem ben sana)
halı saha maçlarının daimi üyesi olacak yazarımızdır kendileri.

[edit] "asla kaleye geçmem" diyor; ama sırayla geçeriz heralde *
yazılarını okuduğumda sözlüğe yeni bir bakıç açısı kazandırdığını düşündüğüm sözlüğün yeni yazarı.
okeye 4. aradığımızda ilk çağıracağım kafa dengi yazar.
uludag istanbul kaynaşalım zirvesinde yan masadaki kıza laf atarak ortamı geren sapık yazar. allah'tan kızın sevgilisi gay'di. (bkz: çelişki)
(bkz: pazularım taştan sert)
(bkz: sakallarım kılıçtan keskin)
(bkz: dağıtırım uleyynn)
mesai saatlerinde 2 koluna ilaven çeşitli yerlerinden 4 kol daha çıkardığı rivayet edilen yazar. ben görmedim ama görenler varmış.

(bkz: hurafe)
(bkz: ahtapot)
zirve de talk show yapar gibi hayatından kesitler sunan, bazan melek, bazan da kodum mu oturttururum modunda olan, bulunduğu yerde sessizliğin olmayacağını düşündüğüm yazar ve diğerleri.
bana hodri meydan demiş yazardır.
en kısa sürede dersini vereceğimdir, beşiktaşlı olup çıkacak değerli uuser'dır. *
tamam kendisini boya kutusuna çevireceğim kişidir (isabet etmeme sansı hiç yok)* ama fenerbahçeli oluşu takdir edilesidir
sözlükteki entryleriyle kalitesini konuşturan , eğlence insanı kişilik. yazılarını okuyun ve bağımlısı olun.* * * * sevilen,samimi , okunası yazar. kendisi ayrıca sözlükteki uçuşmayan sevgi kelebeklerinden * ve kader arkadaşım * *yalnız nickinin hikayesini merakla bekliyoruz.
kendisinden resim istediğim ama hala bana göndermiyen unutkan yazar