bugün

herbolog : her boku bilen , çemkirella : herseyden sikayet edip cemkiren , ahretlik : ölümüne kankayız manasında .
bidon, keş, kıllı(sahibi bu lakaptan haberdar değil), ...
Guduk kel kuru.
davul hüseyin. zurna rıza. bir de mendil hatice vardı.
Börekçi, çupra, godzilla, luca brasi, çör ve daha çook fazla hikayeden gelen lakap.
(bkz: kırışık)

hatta bu nicki alma hikayesinde başrol oynuyor o arkadaş. kanka bu. aramızda yani.
cingan cücüğü.
iki kardeş vardı lisedeyken. birinin lakabı keş, diğerinin ki leşti.
-Game of thrones spoiler-

Kitabı okumayanlar bakmasın yazıya, her ne kadar üstü kapalı yazmaya çalışsam da.

-Spoiler Uyarısı-

Üstteki yazar dostun yazısı ile aklıma gelen lakaptır.

Leş benim adım leş, gebeşle kafiyeli, keleşle kafiyeli. Cümlesi aklıma gelmiştir.
(bkz: koca göğüs)
(bkz: götlü kız)
-değişik murat
-piç ercan
-sendemi tayfun
-bonus görkem
-tinerci tufan.
not: bu kişiler gerçektir. ne yazıkki.
Lisede bir arkadaşımın ailesi hiç veli toplantısına gelmiyordu. 'Oğlum sen piç misin niye gelmiyorlar?' diyerek falga geçmeye başladım. Lakabı piç oldu. Bir süre sonra bozulmaya başladı. ingilizce şeftali anlamına gelen 'peach'e çevirip şeftali demeye başladım. Sonra onu da kısaltınca şef kaldı çocuğun lakabı.
(bkz: Rohanlı) yiğit. Bana azog diyor ibine.
maçta çektiği şutlarla arkadaşa sabri lakabını uygun görmüştük.
Sarı saçlı ve kısa boylu olan arkadaşa sarı pipi demişliğimiz var. Bu ad daha sonraları isminin önüne gecti.
Muhtar. Yolda hep birileriyle selamlaşıyor herkesi tanıyor.
soyadı ok olan bi arkadaş vardı , ona ot, birine mamut, birine ayı, birine körtiks, birine koyun , birine yırtuk, birine, tırpan bu böyle gidiyor.
inek nedir arkadaş ya inekler bi kere yan gelip yatarlar .
Lalezar.

Sürekli gittiği bir kafe vardı. Abone olmuş resmen. Bu yüzden ona kafenin adını verdik.

Kafeye de baltazar bazen de balbazar deriz.
kalpazan, kerpeten, cilalı, motor,...
ortega.
sonra bunun bacaklarında maymun gibi kılları görünce kıllı ortega demeye başladık. hayat bilgisi dizisi başlayıp paşhan yılmazer'e ortega denince bıraktık.
Söylemeyim şimdi ayıp olur.
güncel Önemli Başlıklar