bugün

bir ortama yeni girmiş insan sözü. herkese merhaba ben geldim.
beni bilenlere selam.

(bkz: kadir1999 guclu cocuk)
görsel
bir ortama giren kişinin söyleyebileceği selam sözüdür. evet.
Hoşgeldin, geç otur.

Ancak burada yenileri pek sevmeyiz, yıldırma politikası uygularız. Tüm pis işleri onlara yaptırırız.

Hala yazmakta kararlımısınız?
Aleyküm selam der buna çomarlar.
siktir git diye karşılık alınıyorsa bir halt yemişsiniz demektir.
günler günler sonra yeniden sözlük yüzü gördüğüm için kurmak istediğim cümle.

yok mu bi' hoş geldininiz eyy sözlük!?
evet arkadaşlar herkese selam olsun kral geri döndü.içerde geçirdiğim 15 gün bana acısıyla tatlısıyla çok şey kattı.artık trollüğü bırakacağımı sanan sözlük meriçleri ve patlak kızlar büyük bir yanılgı içerisindedir.eskisinden daha güçlü ayağa kalktım.
sözlüğün kapısını açıp içeri girince söylenen söz.
sözlüğü selamlama cümlesi. yine içerden çıktım 1 ayda 3 kez çaylak olmak biraz kalbimi kırsa da doğruları konuşmaktan asla vazgeçmeyeceğimi bilmenizi isterim.
ortama gelen ve bu gelişini bildiren cümle.

kant'a göre ifadesi gereksizdir ama nominalistlere göre ortama giren kişinin girdiğini belirtmesinin gereksiz olduğunu belirtmek bile gereksizdir.
Söyleyen kişinin "he bizde seni bekliyorduk amk" diye cevap alacağı seslenme cümlesi.

O bu değil de bende 46 gün sonra buralardayım.
sözlükçüleri selamla cümlesi. evet arkadaşlar sözlüğe bilgi birikimimi aktarmak için tekrar buralardayım.
tatlım günaydın. gözümüz yollarda kaldı.
Dört yıl sonra sessiz sedasız geri döndüm. Bakalım ulu bıraktığım yerdemi. Eskilerden pek kimse kalmamış gibi.
sözlüğün güzel mi güzel, seksi mi seksi kızlarına bir duyurudur. sabahın köründe bir meme uğruna 170 km yol gidip geldim de uzak kaldım sizden biraz.
sem kimsin la?
görsel
Köyüne dön.
Çok acıklı hikayemle geldim. Her şey karanlık ve yalnız bir sözlük gecesiyle başladı..
sabahtan beri sözlüğe giremeyen şahsımın siz kekoları selamlama cümlesidir.
esenlikler.
sevenlerime küçük bir duyurudur. 7 günlük çaylaklık da bitti şükür.
Nasılsınız niye sorsam eksilersiniz, umarım afiyettesinizdir diye sorarak daha çok eksilenmeyi göze almaktayımdır. Selam bebek, mıgo ben kelebek.