bugün

görsel
görsel

Açık mavi kot kumaşından üretilen skinny-fit pantolonlar önden başlayarak bacaklardan geçen ve arka tarafta doğru uzanarak kemer çizgisinde sonlanan bir fermuara sahip.

Söz konusu pantolonlar ilk olarak, moda perakendecilerinin en "aklınızdan ne geçiyordu" anlarını derleyen Instagram hesabı "asbos_asos"un bu hafta paylaştığı bir fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti.

Paylaşım, çoktan tasarıma gülen hayranların yüzlerce yorumuyla dolup taştı. Şoka uğramış bir kullanıcı "Aman tanrım" diye yazdı. Bir diğeriyse, "Akıllarından ne geçiyordu?" diye sordu.

https://www.indyturk.com/...-medyada-alay-konusu-oldu
muhtemelen anal seks tutkunu kadınların tercih edeceği pantolondur. gerçekten çok yazık..
OTOBiSTE ZART DiYE AÇARLAR BUNU.
icimizde pantalona bAKTIGINDA aklina ilk anal seks gelen anal seks hastalarinin oldugunu anlamamizi saglayan pantalon.
Bu yobazlar neden seksten baska birsey dusunmuyor ?
Bele kadar çıkan fermuarda maksat nedir.
Fermuarın kursoru ön taraftadir.
Arkadan açamazlar.
Ancak ve ancak dünya tarihinin en sikik döneminde olabilecek kıyafet.

Özsaygısı olan bunu giymez demek isterdim de, iş buna gelene kadar neler neler giyilmedi ki?

Otoban fahişelerinin ayaküstü rahat domalmak için giydikleri topuklu ayakkabıları giymeyen kadın kalmadı.

Evde bile giyilmeyecek tayt denen iğrenç paçavrayı sokaklarda giyen milyonlar var.

Onur ve haysiyet, modadan daha kıymetli şeyler.
hayatımda gördüm en sikko şey olabilir. fermuar yolda bozulursa bir anda açılırsa ne olucak bütün mal apaçık ortada.
fast-sex konusuna çarpıcı bir destek verilmiş. Tüketim toplumuyuz sonuçta. Bu da bir ihtiyaç olabilir!
bir dönemlerin siktiriboktan işiydi. hala moda mı bilmiyorum ama bunu giyenin aklından şüphe ederim.
göz kanatan bir moda. ama vardır elbet bunun da sapıkları.
Tam dilan derelik.