bugün

Yeniden giremez miyim dine?
Kahvede oturan dayı;

- bulduğum her deliğe sokarım abi.
dine girmedim ki çıkayım.
bir hatırlatmadır.
Bu konu hakkında pek fazla bir şey bilemediğim için susmayı tercih ediyorum.
Hocalar göğüs arası yaparsak da kapı önüne konurmuyuz?
Peki gizlice internetten izlesek ve yapanları lanetlesek sevap kazanirmiyiz?
abartılmış ifade. Anal ilişki islamda haramdır. Ama bir haramı yapmak dinden çıkarıyorsa alkol tüketenlerin hepsi dinsiz oldu bi kere en başta.
Anal ilişkiyi hatun kişi istiyorsa mekruh seviyesine de gelir bazı mezheplerde. Yapmamak en doğrusudur tabiki. Bi kere hatun kişinin hakkı çiğnenmektedir.
Önden giren demek ki cennete girer bu başlığa göre o zaman ne duruyorsunuz açın cennetin kapılarını!
ayet var mı hakkında bilgi sahibi değilim dinden çıkma işini de kim götünden uydurduysa ne lan bu millet islamı yeniden yazıyor.
ben denedim ama tövbe ettim, gusül aldım yine de afolunmaz mıyım acaba?
bunu düşünenler büyük ihtimal adam öldürmenin hiç bir sıkıntı yaratmayacağını da der.

ulan arkadaş her gün bilmem ne kadar adam öldürülüyor da bunu hiç duymuyorum "adam öldürmek büyük günahtır" diye. ama iş cinselliğe gelince herkes mi din alimi kesiliyor.
belki işinize yarar;
(bkz: dinden çıkarma meraklısı yazarlar)
(bkz: dinden çıkarma yetki belgesi) *
Her önüne gelen fetva verirse olan bu denilecek cümledir. Ayrıca madem öyle sayın hocam bakire diye evlendiğin kız dinsizmiş meğer.
Yok anasını nikahı dememe sebep olan durum, aforozun olmadığı dinde adamı dinden çıkartmayacak nedendir. Günahtır yasaklanmıştır o ayrı mevzu ama dinden çıkması ne lan.
"her girişin bir çıkışı vardır." sözünün doğruluğunu gösteren hadise.
olm arka delik çok zevkli lan bir kere girsen çıkmak istemezsin, sımsıkı oluyor.
olmaz! doğal değildir! biri başka biri başka iş için kullanılan deliklerdir!
islamda haram kılınmıştır! dinden çıkarma sadece Yüce Mevlama mahsustur. peygamber efendimize bile bu yetki verilmemiştir!
bi rivayete göre de bir kez dahi pılmış olunsa tüm hayatı boyunca aldıgı gusüller yok sayılıp abdestsiz kalacakmış .
din ile çok da alakası olmayan -kendimce- pislik ötesi bi durum . *
bu durum hayvanlara özel olduğu için ve oranın b.k yolu olmasından dolayı yasaktır. günahı büyüktür. ama dinden çıkma işi abartı.
haramdır, günahtır allah korusun sakın yapmayın çook pişman olursunuz.
onu yapacağına git izle denilesi önermedir izleyince çıkmıyorsundur ve izlediklerindeki mallar senin elinde olduğunkinden kesinlikle iyidir.
(bkz: çıkışlar arka taraftan)
yanlış bir yaklaşımdır. arkadan giren önden çıkar.
(bkz: çıkışlar arkadan)