bugün

(#2190105) ile tanıdığım yazar. henüz 69 entrysi mevcuttur. sağlam yürümektedir fakat. okuyoruz efem. *
ablasının dügünü vesilesi ile fazla entry giremeyen, ama acısını cıkarmaya niyetli yazar. (bkz: ben)*
mizah duygulu hoşgelmiş 4. nesil ulu yazarıdır.
Baya bir eski dostum olan yazar.Sevinçlerimi çoğaltan, hüzünlerimi azaltan insan.içki gibidir, günün her saati derdinizi kederinizi alır sizden.

(bkz: Best Friend)
(bkz: masaüstü arkaplanı)
Biricik abisini geçtiğimiz günlerde kaybetmenin hüzününü yaşayan yazar.Lakin korkmayın ey sözlük ahalisi ben hergün ziyaret edip moral pompalamaya çalışıyorum.
servisteyken her moralim bozuk olduğunda yanımda olup bana kendi neşesiyle moral veren dostum dedıgım nadır ınsanlardan bırıdır!!!!
son günlerde morali epey bozuk olan , ser verip sır vermeyen yazar.

Depresyon mod'unda iken "insan çok salak bi varlık" demiş bir insandırda kendisi.
istemeden kırdığım yazar. kendisinden bir kez daha özür diliyorum..
Sözlüğüde beni unuttuğu gibi unutmuş olan yazardır.
kullanıcı adı "arka plan" ancak içindeki ruhu "animecisin" diyen, sevecen, Animeleri seven, can ve dost bir yazardır. Sözlükte istenilen durumda bu tür kişileri bulmak gerçekten çok zor. Söylenilecek fazla bir söz yok, can ve dost olan her zaman bizdendir.
iyi entryler efem.
(#2199399) nolu entrysiyle beni güldüren yazardır.
Zamanında adam sandığım yazar. Zamanında öyleydi gerçi.

(bkz: everybody s changing)
zannımca güzel insan. belki de değil. belki de o bir pokemon.

(bkz: kişileri filmlerdeki küçük kızların kovalaması)
uludağ sözlük ikinci kelimelik turnuvasında ilk turda beni eliyen şahsiyet.
keyifli bir oyundu, tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

(bkz: adam gibi adam)
kelimelik turnuvasında beni eleyen yazar. bol şans diliyorum kendisine sonraki aşamalarda.
bir fotoğrafta asıl vurgulanan nesne haricinde gözüken, arkadaki görüntüler.