bugün

hoş gelmiş altıncı nesil yazarlardan.
ilginç bir nicke sahip altıncı nesil yazar. *
(bkz: uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler)
smile yk ne abi ya? *
bilgi içerikli entryleri yanlış anlamaya cok müsait yazar. *
bin yıllık bir halka sataşan 20 yıllık bir yazar..
fikirlerini genelde beğenmediğim bir yazar ama sorun bu değil. derdini hep hakaretle anlatıyor kendilerini, düzgün bir üsluba dönmesi gerek en kısa zamanda, yoksa hem yazarların gözünde değeri azalacak, hem de acı sona giderek yaklaşacaktır.
örgüt sempatizanlarınca sevilmeyen yazar olmuştur. aydın yazarlarımız tarafından üslubu eleştirilmiştir. aslında üslubu değil de sempatizanlara karşı yazdıkları rahatsız edici olmuştur.
GÜNDEMi TAKiP ETMEDiGi HALDE GÜNDEM iLE ALAKALI AGIR KONULARDA POLEMiGE GiRMEYE CAiSAN VE SÜREKLi OFSAiT E DÜSEN YAZAR.
edit: ayrıca mgk kararlarının sıvıllere ragmen alınabilecegini sanan ve mgk karari askerin de görüşüdür dedigim icin bana iftira atarak mgk ile tsk arasındaki farkı bilmedigim sonucu ile isin icinden siyrilmeyi denemis yazardır.
arkadaş bıktım ya cahillerle uğraşmaktan. adam mgk ile tsk'yı aynı kurum sanıyor. sonra da bıdı bıdı yazıyor. az okuyun be.

tanım: su içer. bu arada offside mı ofsayt mı ? birini seçmen gerekir.

edit: sen kimsin sana iftira atayım ?
(bkz: #5892867) no'lu enrtry'siyle dillere tercüman olmuş aklı başında, örümcek kafalılara sağlam ayar verebilen yazardır. duruşu ve entry'leri daim olsun.
galatasaray'a yenen takımların başlıklarına entry girerek ne yapmaya çalıştığını anlamadığım fenerbahçeli yazar.
edit: ekleme.
burdan kendisine coşkuyla seslendiğim yazardır. haydi hep birlikte "avrupa fatihiymiş galatasaray..."*
sağlam yazardır. fenerbahçeli olması ve galatasaray düşmanlığından ziyade bir yamuğunu görmedim. onlar da tüm artı özelliklerini götürüyor zaten.

buradan dostça bir tavsiye.

şu mübarek gün de tövbe et ve ışığa gel.

galatasaraylılıkta gurur ve mutluluk var..*
eşşeğin ziki kadar ekranı olan televizyona sahip yazar*, saygılar abi.

#6127190 * *
rektaş,sarı lacivert sevdalısı nesildaş yazar arkadaş.
#6197999 işbu entryi yazabilmek için 3 ay beklemiş yazardır.
iyi bir yorumcudur. iyi bir yazardır. hoşgelmiş sefalar getirmiş. buyursun bir çay içmeye..
#6405649 kürt açılımını kinle takip ettiği her halinden belli olan. içinde klan ukteyi kusmak için sabır taşı gibi pusuda bekleyen ve buna rağmen önemsiz bir yazar olduğumu iddia ede komik yazarcıktır. madem önemsizim aylarca nicin bu hayal ile yasadın. Ve basbug'un bayramda kürt açılımına destek vermek için yaptıgı sov u nicin izlemedin. Türkiyeyi ve dünyayı tam 10 sene geriden takip eden adamdır.
en beğenilen entryleri ile kürt kanı içmeye and etmiş yazar imajı veren son model bir tatlı su demokratı.
(#6406795)

su şişesinin galatasaray taraftarı tarafından atıldığına inanan sözlük yazarı. hiç gazete de okumuyor galiba.

bahsi geçen dalga da burada merak edenler için,

http://www.milliyet.com.t...ardagin%20sirri%20cozuldu

en azından kendisi insan gibi tartışmayı falan biliyor, saygı duyulması gereken bir yazar.
dusuncelerine katildigim fenerbahceli oldugunu ogrenince daha da cok sevdigim yazar.
(#6459027) vesilesiyle koparan yazar. olayı koparan. beni koparan.

üç yüz beş yüz üç yüz beş yüz gitsin efenim bazilarına.

(bkz: üççüz beşşüz)
altıncı nesil silik.

(bkz: 12 kasım 2009 a s ve s yk vs m v a b savaşı)
Dediğine göre yaklaşık 11 yıldır pes oynayan yazar. *
ögrendiğimin Akabininde bir maç yapmak için neler vermezdim diye düşündüğüm yazardır da. *
(#6206710) yazısı ile bana bu sözlükte ilk defa işte budur dedirtmiş şahsiyet. kendisini tanımıyorum etmiyorum, o ayrı. ama her yanımın ağrıdığı ve ofiste olduğum bir sabahta beni güldürmüştür, teşekkürlerimi burdan iletiyorum kendisine.